Reklama

Nakupování bez peněz? I to je dnes možné

Stalo se to už snad každému.
12740

Nečekaná situace si žádá nemalé výdaje zrovna ve chvíli, kdy nemáte dostatek financí. Víte ale, že můžete nakoupit pomocí odložené platby, přestože váš účet nyní zeje prázdnotou?

Nakupte dnes, zaplaťte později. Tak by se dala v jedné větě shrnout odložená platba – nová možnost placení objednávek v českých e-shopech, kterou oceníte obzvlášť pár dnů před výplatou. Rozbila se vám lednice nebo jste dostali neodolatelnou pozvánku na hory, ale máte malé boty na lyže? Díky této službě si nakoupíte nové lyžařské vybavení i bez peněz na účtu. 

Jak odložená platba funguje? Odložená platba je alternativou zastaralé dobírky i nevýhodným krátkodobým půjčkám. Zboží zaplatíte až po 14 dnech od doručení objednávky. A co je nejlepší, tato služba je zcela zdarma. Nenajdete tu žádné skryté úroky ani poplatky. 

Zaplatíte jen to, co opravdu chcete 

Další velkou výhodou, kterou ocení hlavně milovnice nakupování módy přes internet, je, že platíte jen za to, co vám opravdu sedí. Oblečení i boty si vyzkoušíte v pohodlí domova a zrovna tak si pořádně prohlédnete kabelku. Pokud se vám nějaký kousek nelíbí, jednoduše ho pošlete zpět obchodníkovi, aniž byste ho zaplatili. Odpadá tak zdlouhavá reklamace a čekání, než se vám připíšou peníze zpět na účet. 

Jak postupovat?

Nový způsob placení je jednoduchý. Nejdůležitější je vybrat e-shop, který nabízí možnost platby Mall Pay. Pak už nakupujete jako obvykle s tím rozdílem, že v košíku při volbě dopravy a platby vyberete možnost Odložená platba MALL Pay. Následně projdete krátkým SMS ověřením a obchod vaši objednávku okamžitě zpracuje. 

Žádný háček v tom nehledejte 

Nebojte se, že byste placení prošvihli. Před uplynutím lhůty vám vždy přijde upozornění v podobě e-mailu nebo SMS zprávy. Služba MALL Pay nabízí i přehledný uživatelský účet v takzvané MALL Pay zóně, kde máte všechny své objednávky přehledně na očích.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama