Reklama

Návod, jak se vyhnout alkoholu bez dotěrných otázek okolí

Nepít je trendy!
Reklama
12789

A navíc by to správně mělo být běžnější, než pít. Ale sklenička na vysoké noze, dokonalý outfit, hudba, parta kamarádů. Chápeme to, jeden nebo dva drinky minimálně k víkendovému povyražení patří. 

Zařadit se mezi lidi omezující alkohol však neznamená, že se musíme vzdát večírků! Stačí přijít na to, jak se bavit i bez oblíbeného prosecca! Příjemným bonusem je navíc to, že si druhý den nemusíme škrtat z kalendáře kvůli nesnesitelné bolesti hlavy.

„Pro lidi, kteří z jakéhokoli důvodu nechtějí pít alkohol – nemají zrovna chuť, musí druhý den do práce, řídí nebo vůbec nepijí alkohol – jsou jedinou možností voda nebo limonády. A všichni víme, jaká reakce následuje v baru, když si objednáte vodu: „Jsi těhotná?“ „Jsi nemocný?“ a podobně. A to chceme změnit,“ říká Jan Jelínek, zakladatel značky W/O (čtěte Without), české firmy, která k nám importuje nealkoholické destiláty ze světa. „Chceme, aby si dobrý koktejl mohl dát každý, kdo na něj má zrovna chuť, každý, kdo si chce vyrazit s přáteli, aniž by nutně musel pít alkohol.“

Láká vás nepít? Pak si udělejte výlet do Karlína. V eventových prostorách restaurace Spojka bude až do neděle otevřený pop-up nealkoholický koktejl bar - "Přijďte, ochutnejte a bavte se i bez alkoholu!" Otevírací doba denně od 11:30 do 13:30 a od 17:00 do 21:30 (v neděli jen do 14!).

 S kým se potkáme na baru?

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama