Návod, jak si stylově uchovat vzpomínky | Pro lenochy i kreativce!

Máte špatnou paměť, ale chcete si uchovat vzpomínky na všechny šťastné chvilky i ty nejdůležitější životní okamžiky?
11157

FOTKY a obrázky! To je to pravé ořechové. Proto pro vás máme několik tipů, jak je pořídit, přenést na papír i jak je stylově uchovávat.

1. Kvalitní nástroj, který máte stále při ruce, a který zachytí sílu okamžiku za špatné viditelnosti i kvalitní selfie. Náš tip zní Samsung Galaxy A8. Skvěle vypadá, padle do ruky, poradí si s focením v pohybu, s focením za tmy na party, dokáže automaticky rozostřit pozadí a má speciální Food Mode pro focení jídla i pití. Přímo ve fotoaparátu navíc najdete velký výběr nálepek a popisků, díky kterým bude každá vaše fotka originální.

2. Vytiskněte to! Máte plný telefon i foťák skvělých obrázků, ale nemáte sílu nechat si je vyvolat? Tak pozor! Pořiďte si tiskárnu instax SHARE a tiskněte klidně hned po vyfocení, na cestách nebo v pohodlí domova. Už žádné odkládání a slibování, že o víkendu už si k tomu určitě sednete. Tisk přes instax SHARE je zábava i dobrodružství. Stačí si pořídit tiskárnu, zdarma stáhnout aplikaci do telefonu, upravit fotku, vytisknout a…

3. …a nalepit! Z volně pohozených fotek nikdy nebudete mít takovou radost, jako když jim dáte řád a nalepíte je do alba. My v redakci lepíme nejraději rozmanitými washi páskami. Je to snadné a navíc to skvěle vypadá. Nejčastěji je kupujeme na e-shopech Papírové nebe, kaš-mi-daš nebo na Bella Rose.

TIP NA ZÁVĚR: Pokud milujete cestování, neměla by vám doma chybět stírací mapa. My v redakci si už vesele stíráme navštívené destinace na Travel Map Air World, která fanstasticky doplní každý interiér, a na kterou se dá navíc psát fixou, tudíž je super i na plánování dovolených nebo zaznamenávání cestovatelských snů. Seženete ji na travelmap.cz za 1499 Kč.

P.S. Velmi nás láká i stírací mapa České republiky, která přímo vybízí k výletění a poznávání naší krajiny!

Foto: PR + Instagram

sledujte nás na instagramu