Nechte za sebe vybrat cíl dovolené vaše oblíbené květiny!

Toužíte cestovat, ale nevíte, kam v tomto komplikovaném období vyrazit? Třeba vám pomohou vaše oblíbené květiny!
13150

Zjistili jsme, že prý existují určité spojitosti mezi nejmilovanějšími květinami a ideální letní destinací!

RŮŽE

Znamená to, že váš život je plný dobrodružství. Cestování je vaše posedlost. Užíváte si objevování nových kultur, zvyků a tradic. Když už cestujete, tak rozhodně pěkně daleko. A spíše pod stan, než do hotelu.

PIVOŇKY

Vyzařuje z vás ženskost. Máte šatník plný sexy šatů a topů. Ideální dovolenou si představujete v luxusním hotelu, kde provětráte všechny vaše elegantní outfity.

KVĚTY MAGNOLIE

Jste rodinný typ a dovolená v hlavní sezóně není nic pro vás. Výlety na kolech během května nebo září s celou rodinou, to vás prostě baví!

LILIE

Vaše romantická duše vás táhne do míst, kde nikdo nikam nespěchá, čas se vleče a vy máte spousty možností, jak a kde ho strávit. Nejlépe se cítíte v útulné kavárně s knihou v ruce.

KARAFIÁTY

Jste talent na jazyky a ráda vaše dovednosti zkoušíte v praxi. Cestujete kdykoli a kamkoli. Ale dovolenou si neužijete, pokud neprohodíte pár slov s místními.

ORCHIDEJE

Exotika! Rozhodně! Snadno dostupná a přelidněná místa vás vůbec nelákají.

TULIPÁNY

Co se módy týče, jste chameleon. Mícháte styly i trendy. A stejně tak to máte s cestováním. Ráda se podíváte kamkoliv. Na kole, autem i letadlem. Hlavně že poznáte něco nového a uvidíte krásná místa!

Foto: Emily WangUnsplash