Reklama

Nechte za sebou trochu třpytu! 7 tajemství štěstí, díky nimž budete spokojená vy i vaše okolí

Znáte ty holky, kterým se všechno daří?
12628

Kdykoli se objeví, zasvítí sluníčko. Večírky s nimi jsou kdovíproč dvakrát tak zábavné. A všechny žhavé muže přitahují jako magnet.

Závidíte? Nemusíte. Protože se můžete stát jednou z nich!

Kdo chce zářit navenek, musí na sebe nejdřív nanést trochu toho pudru se třpytkami. Co je nejdůležitější: nezáleží to na tom, jak vypadáte. Pro pozitivní vyzařování není potřeba žádná specifická postava nebo účes. Jde o vaše vnitřní nastavení, ne o geny, které člověk buď má, nebo ne. Klíč k většímu „sparkle“ (česky: lesk, třpyt) ve vašem životě: přijměte se taková, jaká jste! Kdo je se sebou spokojený, působí na ostatní sebejistě a atraktivně. A takhle se můžete trochu postrčit: věnujte si úsměv, kdykoli půjdete kolem zrcadla. Mluvte radši moc nahlas než příliš potichu.

Věřte, že na světě existuje dobro. A nechte se inspirovat našimi tajemstvími štěstí. 

Kujte plány do budoucna!

Kdo má konkrétní úmysly, jedno zda pracovní nebo osobní, je motivovaný a spokojený! #yay

Podělte se o své největší úspěchy!

Je jedno, zda s nejlepší kamarádkou, mámou nebo se svou sociální bublinou. O čem mluvíme, to lépe hodnotíme. A až se budete cítit špatně, můžou vás vaše největší úspěchy posílit. 

Happy forgiving!

Hádka s kamarádkou, spor s rodiči, to všechno je břímě pro duši, které nás tíží a z kterého jsme nešťastní.Přeskočte vlastní stín a řekněte: „Je to v pořádku!“

Pořádně se nasnídejte!

Ráno rozhodne o tom, jaký bude zbytek dne. Klidně si dopřejte palačinky, chutné müsli nebo chleba s nutellou. Kdo začne den s pohodou, tomu se povede všechno. #breakfastgoals

Investujte do zajímavých akcí – radši než do materiálních věcí.

Kdo vydá peníze za skvělý koncert, výlet anebo návštěvu kina s nejlepší kamarádkou, bude se cítit spokojený déle než někdo, kdo si právě koupil třetí pár bílých tenisek. 

Porušte pravidla!

Občas je prostě tak skvělé pustit ven ze sebe tu zlobivou holku a divoce a nespoutaně si zatancovat nebo si navzdory všem předsevzetím dát druhý kus koláče anebo třetí gin s tonikem. Protože vaše osobnost bude úplná jen tehdy, když občas překročíte hranice!

Pečujte o sebe!

Tohle je největší tajemství pro větší pocit štěstí. Dokonce pro to existuje speciální slovo: mindfulness. Naslouchejte svému tělu! Sportujte. Zdravě jezte. Běžte do postele, když jste nemocná. Jednejte se sebou (a se všemi ostatními) vždy s respektem.

 

Přečtěte si také: Naučte se spoléhat sami na sebe: Poradíme vám, jak na to

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
tampax
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama