Reklama

Nefandíte podzimu? Máme pro vás tipy, jak to změnit!

Také máte pocit, že podzim letos přináší jednu jobovku za druhou? Skoro by se zdálo, že nadcházející období sychravého počasí, krátkých dnů a covidových omezení nepřinese příliš důvodů k radosti. Přinášíme proto několik tipů, jak si roční období plné barev a vůně listí užít opravdu naplno.
13252

Dokumentujte svoji každodennost

Návštěvy divadel, výstavy a festivaly se možná ruší, ale to neznamená, že vaše rodinná alba (nebo galerie v mobilu) budou zet prázdnotou! Zkuste vzít svůj mobil (ten máte koneckonců při ruce vždy) a i v ten nejobyčejnější den cvakat. A cvakat. Uvidíte, že i zdánlivě běžné rutinní činnosti v sobě skrývají nečekanou krásu. Třeba cesta na zastávku, strom plný barevného listí nebo procházka se psem v ranní mlze. Vsadíme se, že časem budou tyto „obyčejné“ fotografie patřit k vašim nejoblíbenějším.

TIP: Nový mobilní telefon Galaxy S20 FE od Samsungu je pro pořizování snímků jako stvořený. Nabízí trojitý zadní fotoaparát špičkových kvalit, díky kterému si budete připadat jako profesionální fotografka. Samsung navíc nezapomíná ani na (občas nezbytná!) selfie. Model Galaxy S20 FE je vybavený předním fotoaparátem s rozlišením 32 MPix.

Obklopte se barvami

Přiznejme si to, pro milovníky léta a tepla jsou pestré barvy přírody možná jediným pozitivem celého podzimu. Věděli jste ale, že barvy mají prokazatelný vliv na naši psychiku? Zkuste jim letos vyjít vstříc a obklopit se barevnými tóny, které ve vás vzbuzují příjemné pocity. Taková domácí colorterapie (tak se nazývá léčba vibracemi barev) v podobě výzdoby interiéru, květin nebo nového šatníku vás přesvědčí, že podzim má něco do sebe.

TIP: Nudným černým mobilům odzvonilo! Chcete změnu? Samsung Galaxy S20 FE se nabízí hned v šesti barevných variantách, včetně decentní oranžové, výrazné červené nebo elegantní a neobvyklé pastelově fialové. Svůj mobil tak kdykoliv okamžitě poznáte, a ještě okolí ukážete, že máte styl.

Spojte se s dávnými přáteli

Osobní kontakt je možná nenahraditelný, ale když se jedná o kamarády, kteří žijí daleko od nás, technologie nám přináší nesporné výhody. Zkuste využít dlouhé podzimní večery k oprášení starých přátelství a znovunavázání kontaktů. Zjistíte, že takové kamarádské povídání o životě vám zvedne náladu, vlije novu energii do žil a ještě ze sebe budete mít dobrý pocit.

Dopřejte si pohyb

Podzimní počasí v nás často vzbuzuje touhu zalézt s šálkem čaje do postele. To rozhodně udělejte, ale předtím si zasportujte nebo alespoň jděte na procházku. Uděláte tak něco pro své zdraví a imunitu. Pohyb a sport venku mají navíc prokazatelně lepší vliv na psychickou pohodu, než pokud se rozhodnete pro rotoped v obýváku. Ten si rezervujte pro deštivé dny.

TIP: Pro zvýšení motivace zkuste svůj denní příděl pohybu zaznamenávat. Samsung Galaxy S20 FE má výkonnou baterii, která s vámi udrží krok i v ten nejaktivnější den, navíc jej můžete snadno propojit například s chytrým fitness náramkem Galaxy Fit2.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama