Reklama

Nejvíc cool místo v Praze? Navštivte Mama Shelter!

Chcete si užít léto a mít ty nejvíc cool zážitky?
12452

Pak určitě zavítejte do Mama Shelteru!

Mama Shelter je totiž mnohem víc než jen hotel, kde najdete obří postele a televize nebo bezplatnou vysokorychlostní wifi. Je to oáza pohostinnosti pevně spjatá s energií svého města a různorodých postav, které jej činí výjimečným. Nejde jen o místo pro výletníky a jejich párty, ale o prostor určený k práci, lásce, snění, zpěvu, k návratům po dlouhých nocích. MAMA je místem, kde se mladí tvůrci a rockeři současné Prahy volně mísí se zvědavými turisty a byznysmeny na služebních cestách.

Mama Shelter Praha disponuje 238 pokoji čtyř typů (Mama Medium má 18 m2, Large Mama 25 m2, Mama XXL 44 m2 a Mama Penthouse 69 m²), které poskytují pohodlí domova spolu se všemi výsadami moderního digitálního světa. Cestovatelé spočinou na saténových prostěradlech ze stoprocentní bavlny, bezplatně si užijí hollywoodských trháků i filmů z kategorie XXX, potěší a očistí svá těla přírodními organickými mýdly a krémy značky MAMA SKIN by Absolution a osuší se neodolatelnými 650gramovými plyšovými ručníky.

Mama Shelter však není jen místem odpočinku. Jde o prostor, kde se velmi odlišní lidé mohou scházet, jíst a pít, nakupovat, tančit, diskutovat i slavit. Dvě hotelové restaurace nabízejí hostům i Pražanům kuchyni v nefalšovaném domácím stylu. Restaurace Mama pro 200 lidí umožňuje společné posezení u velkých dřevěných stolů, nebo naopak klid a soukromí ve vyvýšené části prostoru. Servírují se pizzy z dřevěné pece a další domácí pokrmy z celého světa – vše připravené s láskou jako od maminky. Ve výběru místních, francouzských, amerických a italských jídel, za nimiž se budete rádi vracet, naleznete náš vyhlášený čočkový salát se ztraceným vejcem, krémovou italskou burratu, typický český guláš se špekovými knedlíky nebo vegetariánskou misku.

Osobitá restaurace podává také bohatou snídani formou bufetu a kávu, kterou si můžete vychutnat s přáteli uvnitř nebo na terase. Restaurace Mama umožňuje hostům sledovat přes prosklené okno mistrovství šéfkuchaře a jeho týmu, nebo ukrátit čas zábavou, o kterou se starají šachy, vrhcáby, scrabble, videohry, stolní fotbal i živá hudba. Na restauraci navazuje lounge se sedmnáctimetrovým barem a proslulou terasou, kde ochutnáte svůj první koktejl MAMA LOVES YOU, nebo každý večer mezi čtvrtkem a sobotou zažijete živý koncert či DJ set. 

V přízemí se nachází MAMA’s Garden Bar s otvírací dobou 15:00 – 1:00. Je určen každému, kdo miluje uvolněné hospodské prostředí s kulečníkem, stolním fotbalem, videohrami a obrazovkami pro sledování všech myslitelných sportů – MAMA nabízí přenosy z velkých českých akcí stejně jako mezinárodní fotbalové ligy, americký fotbal a basketbal. Na jídelním lístku najdete typické hospodské pochutiny, za všechny jmenujme třeba sendviče s taženým vepřovým, grilovaná kuřecí křidýlka a naše skvělé hot dogy, to vše doplněné prvotřídním tankovým Staropramenem. Ze sladkostí stojí za zmínku lahodná domácí vanilková zmrzlina s polevou dle vlastního výběru. K dispozici je také terasa a venkovní pingpongové stoly jako stvořené pro malý turnaj s přáteli. 

Jak vidíte, MAMA Shelter má něco pro každého. Stačí dorazit a zábava může začít!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama