Reklama

NEW YEAR: Nejčastější novoroční předsevzetí a jak je dodržet

Hlavní je to nevzdávat!
Reklama
9713

1. Začnu cvičit

Tak toto je úplně nejčastější novoroční předsevzetí, které si ženy dávají. Ovšem většině z nich jeho dodržování vydrží maximálně do půlky února. A proč? Dávají si příliš vysoké cíle, které je odradí. Takže začněte pozvolna 1x týdně cvičit. Na konci ledna přidejte další trénink a cvičte 2x týdně a na konci února třetí. A to stačí. Rozhodně nezačněte leden cvičením 7x týdně, to by odradilo opravdu každého.

2. Přestanu kouřit

Druhým nejčastějším předsevzetím je zbavení se tohoto zlozvyku a žádá si opravdu silnou vůli. Proto si k jeho splnění přiberte parťáka, který se také snaží přestat kouřit a vzájemně se podporujte. Ve dvou se to totiž lépe táhne. Pokaždé, když si budete chtít zapálit, zavolejte mu a on vás podrží!

3. Najdu si stálého partnera

Tak obzvlášť s tímto předsevzetím se musí opravdu opatrně, protože jediné, co pro to můžete udělat, je chodit více do společnosti a seznamovat se s novými lidmi. Ale rozhodně nesmíte tlačit na pilu. Tím každého jen odradíte. Když se pro vás každá společenská akce stane jen lovem za chlapem, co z toho budete mít? Maximálně budete odcházet domů zdrcená, když se nezadaří a budete se tvářit jako kakabus, když na akci zrovna žádný pro vás vhodný partner nebude. V tomto případě opravdu méně znamená více. Ten pravý přijde nečekaně. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama