Reklama

O Vánocích teď můžete sledovat, co chcete a na jakém chcete zařízení

Žijeme v kruté době, být off-line rovná se nebýt! Řešení je ale naštěstí velmi jednoduché.
Reklama
7838

Přemýšleli jste, bez čeho se prostě neobejdete? Je to řasenka, make-up nebo balzám na rty? Pokud se jedná o kosmetiku, každá z nás volí něco jiného. Ale co vy a váš smartphone? Žijeme v kruté době, být off-line rovná se nebýt! Řešení je ale naštěstí velmi jednoduché. Žádný elixír života nepotřebujete, stačí jen využívat služeb UPC!

Věděli jste, že kromě megarychlého internetu a TV balíčku s programy dle vašeho vkusu můžete využívat i neomezenou videotéku se stovkami filmů, dokumentů a seriálů? A že díky aplikaci Horizon Go můžete mít více než 80 TV programů ve svém mobilu, tabletu nebo notebooku? Stačí se připojit na jakoukoliv Wi-Fi nebo 3G/4G síť. Mezi programy najdete například MTV, VH1, TLC, CBS Reality nebo Prima Cool. Není nic snazšího než zajít ke kamarádce a udělat si „movie night“ ve společnosti svých oblíbených filmů a seriálů.

Televize od UPC s názvem Horizon je interaktivní a propojuje živé televizní vysílání, internetové aplikace, televizní archiv a neomezenou videotéku My Prime se stovkami filmů, dokumentů a seriálů. Můžete vybírat například z filmů s Ryanem Goslingem – Drive nebo V lepší společnosti – či Vlk z Wall Street s Leonardem di Capriem.

Trocha statistiky: z více než 130 televizních kanálů se 49 vysílá v HD rozlišení. Mobilní aplikaci Horizon Go pak můžete snadno využívat až na 3 chytrých zařízeních anebo na svém notebooku, a to i včetně neomezené videotéky My Prime.

S internetem od UPC budete stále „in“

U UPC můžete využívat i megarychlé internetové tarify s rychlostmi 100, 200 a 300 Mb/s a nyní navíc obdržíte i vánoční dárky. Pokud si během Vánoc (od 18. prosince do 3. ledna) na www.upc.cz objednáte internet nebo jeden z balíčků služeb internetu a TV, dostanete jako bonus rychlejší internet na 3 měsíce, resp. internet a rozšířenou programovou nabídku.

Filmbox Plus na Vánoce zdarma

A pokud již televizi od UPC využíváte, pak se můžete těšit na vánoční balíček 4 programů Filmbox Plus, který vám UPC aktivuje v polovině prosince na měsíc zdarma. Neuniknou vám tak filmy jako Lásky čas, Králova řeč, pohádka Já, padouch 2, nová verze oblíbené Popelky nebo akční film Rychle a zběsile 6. Nemusíte se o nic starat, UPC balíček automaticky aktivuje 15. prosince na dobu jednoho měsíce.

Držte krok se svými kámoškami, více na www.upc.cz.

Advertisement

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama