Reklama

Only the sky is the limit: 10 závratně cool a napínavých letních dobrodružství, která jsou zdarma!

Užijte si následující horké dny na maximum!
Reklama
13036

1. Skater girl

„A jak se to vlastně dělá?“ Kluci ve skateparku vám určitě rádi předvedou své triky na prkně. Učit se na skejtu a zároveň flirtovat? To půjde!

2. Objevitelka

Ve čtvrti města, kterou neznáte, se prostě rozhodnete vystoupit z autobusu. Nepůjdete podle GPS, ale podle pocitu v břiše – a necháte se překvapit, jaká nová místa objevíte. Budete se cítit skoro jako na malém city tripu!

3. Romance v oblacích

Brzo zvečera vylezte se svým miláčkem na střechu a společně si počkejte na západ slunce. Den nemůže skončit lépe než v jeho objetí...

4. Prázdninové pocity

Studené nápoje, zábavné hry (třeba Party Alias) a kolem vás jen samí milí lidé – léto si můžete užít i s málem peněz a bez písku a moře, klidně doma na balkoně! Tip: každý musí dát k dobru vlastní letní milostnou romanci – tak se vtipným způsobem dozvíte ještě víc o svých přátelích.

5. Noční akce

Běhat, když jsou venku třicítky? Ne! Radši se domluvte až po západu slunce. Běžecké trasy jsou prázdné a větřík příjemně chladí – a vy můžete společně zažít, jak mystické a překrásné může být noční město.

6. Chuť na táborák

Co si udělat pohodový táborový oheň, u kterého si můžete vyprávět strašidelné historky a tisknout se k sobě proklatě blízko?

7. Flower power

Šup do přírody za krásnými lučními květinami! Vyrobte si z nich divoké květinové věnce a s těmi pak uspořádejte vzájemný photoshooting. Nejlepší fotku samozřejmě nahrajte na Instagram. Vzpomínka navěky!

8. Jen my dvě

Na noc si s kamarádkou postavte stan na louce. Zabalené do spacáku si můžete povídat o svých snech a přáních do budoucna až do svítání. Noc, která vás ještě víc sblíží a ukáže, jak moc jste pro sebe důležité.

9. Match master

Při tinderové výměně můžete kamarádce konečně přihrát chlapíka, kterého byste jí přály – a naopak. Tak schválně, jestli se z těchhle randíček vyklube láska. Bude to extra napínavé!

10. Plus jedna

Kamarádka vás chce vzít na večírek, na kterém vůbec nikoho neznáte? Tím líp! Aspoň se nebudete potkávat stále se stejnými lidmi, ale ponoříte se i do jiného světa. Nové a přínosné!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama