Otestujte se a zjistěte, co o vás prozrazuje tvar vašich nehtů!

Najdete mezi osmi tvary ten váš?
8012

Tvar č. 1 - Sebevědomí z vás přímo sálá. Okolí vás občas vnímá jako tvrdohlavého člověka. A má částečně pravdu! Nebojíte se říct, co si myslíte, ale často si za svým stojíte až příliš.

Tvar č. 2 - Jste velmi klidný člověk, který často urovnává spory mezi kamarády i rodinou. Pro velkou spoustu lidí jste vrbou, která vždy vyslechne jejich problémy. 

Tvar č. 3 - Snažíte se vyjít s každým, i když je to občas velmi těžké. Lidé vás považují za velkého pohodáře, ale vy jste přitom citlivá a zranitelná.

Tvar č. 4 - Jste velmi temperamentní člověk, který se ovšem snaží držet své pocity i nálady na uzdě. Nemáte problém s nezajímavými pracovními úkoly, ale neschopný kolektiv vás dokáže vytočit během vteřiny.

Tvar č. 5 - Vaší dominantní vlastností je tvrdohlavost. Naštěstí ji ale umíte skvěle využít. A to hlavně v práci, kde vše dotáhnete do zdárného konce.

Tvar č. 6 - Díky vaší kreativitě a otevřenému pohledu na život si dokážete užít i tu nejdrobnější radost. Jediné, co vám dělá problém, je vyjít s lidmi, kteří dávají přednost logice a racionálnímu uvažování.

Tvar č. 7 - Jste perfekcionista a každý to o vás ví. Většinou se ale staráte jen o své - kritizování druhých je vám cizí.

Tvar č. 8 - Vaše láska k přírodě ovlivňuje celý váš život. Jste velmi trpělivá a aktivní.