Plány na víkend? 5 filmů s Gerardem Butlerem, které musíte vidět

Klidně i třicetkrát!
8468

Taky už se pomalu připravujete na víkend? A nebyly by plány s Gerardem trochu lepší? My hlasujeme pro ANO a už pomalu sestavujeme plán promítání. 

1. PS Miluji tě (2007)

Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké to je, když vás znenadání opustí vaše životní láska. Dokážete si to vůbec představit? Příběhů, které nám ukazují, že i po největších životních prohrách je nutné udělat krok kupředu, je nezapomenutelný.

P.S. I Love You Official Trailer #1 - (2007) HD

 

2. Chceš mě, chci tě (2009)

Gerald v roli neotesaného Mika, který svou upřímností šokuje diváky v talk show, je vážně neodolatelný! Pod jeho slupkou objevíte muže svých snů, po kterém každá žena touží. Doufáme, že je takový i v normálním životě.

The Ugly Truth - trailer

 3. Ctihodný občan (2009)

Butler zde ukazuje stinnou stránku jinak obyčejného občana. Z hrdiny se stává nevyzpytatelný zloduch. I tak je pořád sexy. Ve filmu vystupuje jako „bůh" ovládající půlku města, kterému se chce pomstít. Pro nás je to pan Božský stoprocentně i s tím šíleným výrazem.

Ctihodný občan (2009) - trailer

4. Na divoké vlně (2012)

Film je inspirovaný skutečnou událostí ze světa surfařů. Nebudete stačit počítat vypracovaná těla všech hezounů. Butler na surfu a vlnách, to si rozhodně nenechte ujít.

Na divoké vlně (Chasing Mavericks) - český trailer

 5. Bohové Egypta (2016)

Gerald si zahrál roli všemocného a temného boha Seta, který se snaží ovládnout svět. V nelítostné bitvě o jeho záchranu se mu postaví zlodějíček Bek (dost velká konkurence) a mocný Horus. Kdo tuto bitvu nakonec vyhraje, nás vlastně ani tak nezajímá. Hlavní je to rozhodnout se, kterého boha chceme mít doma. Můžeme zahájit hlasování?

Gods of Egypt Official Trailer #1 (2016) - Gerard Butler, Brenton Thwaites Movie HD