Reklama

#polibekstaci: Užijte si valentýnskou neděli v Metropoli Zličín

Stačí kouknout na program!
Reklama
8060

Najít dokonalý program na neděli nemusí být nic jednoduchého, my ale máme další super tip, jak si ji užít na maximum. Zkuste Metropoli Zličín, kde 14. února proběhne akce pro všechny zamilované. Od 10h do 18h můžete v prostoru pod food courtem potkat hostesky, které budou nabízet návštěvníkům centra – především zamilovaným párům, ale nejen pro ně je určen tento svátek! - balónky ve tvaru srdce. Balónek si dvojice mohou dle vlastní fantazie pomalovat nebo popsat a přivázat si jej na důkaz své lásky na velké 3D srdce, umístěné právě v tomto prostoru. Kdo se s tímto srdcem vyfotí a foto s hashtagem #polibekstaci umístí na Instagram,si zajistí vytištění fotky, kterou si bude moct odnést na památku dokonalého dne zamilovaných. Kromě fotky máte ale jedinečnou šanci získat i velké množství dalších cen...

Hlavní výhra - Romantický víkend v Chateau Mcely v hodnotě 33.000 Kč (ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní na zámku Mcely; plnou penzi po dobu pobytu;  60 minutová aroma masáž pro 2 osoby; romantický hodinový pobyt ve vířivce pod hvězdami; volné využití vířivky a sauny dle aktuální kapacity)

2. cena - voucher pro dva na Humří invazi do restaurace francouzské gastronomie La Gare v Praze

3. - 5. cena - dárkový certifikát Metropole Zličín v hodnotě 1.000 Kč

6. - 20. cena - značkové trenýrky Styx v originální valentýnské krabičce (2 kusy, pánské + dámské nebo libovolná kombinace).

Vyhrává ten, jehož fotka bude vyhodnocena jako  „nejoriginálnější foto #polibekstaci". Fotka musí být pořízena v obchodním centru a největší šance má samozřejmě ten, kdo se vyfotí s balónkem. A aby toho nebylo málo, ten, kdo předloží své vytištěné foto právě v tento den v některých provozovnách obchodního centra, které jsou zaměřeny na nejrůznější „zážitky“, může získat další zajímavé nabídky:

• BAGETERIE BOULEVARD Bruselská bageta 1 + 1 ZDARMA. • BARBER’S WIFE K dámskému střihu dne 14. 2. 2016 pánský střih ZDARMA, jinak při objednávce páru dne 14. 2. 2016 – sleva 20 % na oba střihy. • BOWLING 2 sklenky růžového vína ZDARMA k hodině bowlingu dne 14. 2. 2016. • FROGURT 1 + 1 ZDARMA (2 kelímky na váhu platíte pouze 50 %). •FRUITISSIMO FRESH Sezónní drink 0,5l 1 + 1 ZDARMA. • HAIR FASHION POINT K dámskému střihu dne 14. 2. 2016 pánský střih ZDARMA, jinak při objednávce páru dne 14. 2. 2016 – sleva 20% na oba střihy. • KFC „Bezedný nápoj“ ZDARMA při zakoupení jakéhokoliv kyblíku pro 2 osoby. • McDONALD’S Sleva 20% na každé McMenu. • FAMILY FITNESS SAUNOVÝ SVĚT Časově neomezený vstup do Saunového světa 1 + 1 ZDARMA. • STARBUCKS Nápoj 1 + 1 ZDARMA (sleva se nevztahuje na balené nápoje a fresh džusy). • UGOVA SALATERIE Sleva 10 % na celý sortiment. 

V centru bude také mezi 13h - 17h dabingové studio Zdeňka Podhůrského a prezentace 3D tiskáren s možností získat 3D srdce jako záložku.

Co říkáte? My už se nemůžeme dočkat a pro ty, kteří by teoreticky nemohli dorazit přímo v den D, máme malou alternativu, jak si nasoutěžit! No jasně, i u nás na FB totiž můžete získat značkové trenýrky Styx v originální valentýnské krabičce. Tak hodně štěstí! V Metropoli Zličín, ale i u nás na FB! 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama