Pravá blondýnka 3: Známe datum, kdy půjde pokračování ikonické komedie do kin!

Elle Woodsová je zpět!
12337

Film Pravá blondýnka a s ním i blond herečka Reese Witherspoon jako Elle Woodsová si v roce 2001 získali přízeň snad celého světa. Celkové výdělky sahaly za hranici 141 milionů amerických dolarů, což tvůrce nalákalo k natočení pokračování Pravá blondýnka 2, které se do kin dostalo hned v roce 2003.

Nyní, o více než 15 let později, bylo potvrzeno, že se můžeme těšit i na snímek Pravá blondýnka 3. Máte radost? My obrovskou!

A to hlavně proto, že i v pokračování téhle potrhlé romantické komedie bude hrát Reese Witherspoon, která na toto téma poprvé narazila v červnu 2018 na svém Instagramu, kde zveřejnila video z bazénu, ve kterém je na lehátku v ikonických růžových plavkách s flitry a dokonce i se šperkem ve tvaru srdce na krku.

Na premiéře druhé série seriálu Sedmilhářky byla Reese Witherspoon dotazována právě na její roli Elle a podrobnosti o pokračování filmu. Reese byla tajemná, ale prozradila, že scénář je na světě, ale ještě se nenatáčí. Dále herečka zmínila, že Elle je milovaná postava, pro kterou chcete jen to, aby se vydala na cestu hrdinku stejně tak, jak tomu bylo v prvním filmu.

Na snímku Pravá blondýnka 3 pracují stejní tvůrci jako na předešlých filmech. A teď to nejdůležitější! Premiéra je naplánována již na rok 2020, přesněji na Den svatého Valentýna, tedy 14. února 2020