Reklama

Překvapte své blízké originálními dárky

Chcete udělat svým blízkým radost a vybrat jim k Vánocům, narozeninám, svátku nebo i jiné příjemné události, ten nejlepší dárek? V internetovém obchodě Dárkyhry.cz si vybere každý. Dárky jsou přehledně rozděleny do několika kategorií, podle obdarovaného, podle příležitosti a také podle hobby.
9554

Jak vybrat správný dárek

Abyste vybrali opravdu správný a originální dárek, který obdarovanému udělá radost, tak byste měli dotyčného alespoň trošku znát. Zajímejte se o to, jaké má rád barvy, co rád dělá ve volném čase nebo jestli má smysl pro humor. Díky tomu dokážete vybrat dárek přesně na míru.

Smyslový prožitek

Slyšeli jste už někdo o smyslovém rozdělení lidí na tři základní typy? Lidé se opravdu dělí do tří skupin, a to podle vnímání okolí, předmětů a v neposlední řadě dárků. Toto rozdělení je na zrakový, sluchový a pocitový dojem. Pokud správně určíte, do jaké skupiny patří obdarovaný, nebude pro vás problém vybrat takový dárek, který jej naprosto okouzlí.

Zrakový dojem

Lidé, kteří patří do této kategorie vnímají svět kolem hlavně očima. To stejné platí u dárků. Potěší je hlavně takové dárky, na které se příjemně dívá. Měly by to být hezké dárky, které mohou vnímat zrakem. Rozhodně sem patří filmy, knihy, obrazy, fotografie a také krásně zabalené dárky.

Tyto lidé ocení také vtipné dekorace, dárky do kanceláře, ale i vtipné a netradiční dárky. Zrakově zaměření lidé ocení také oblečení a dokážou je potěšit vtipné zástěry, vtipné trička nebo trenýrky. 

Sluchový dojem

Pro lidi, kteří vnímají sluchem jsou ideální hudební a zvukové dárky. Tito lidé ocení hudební přehrávače, hudební CD, ale také různé technické vymoženosti. Například originální sluchátka nebo také hudební nástroje. 

Vtipným a opravdu originálním dárkem tak může být mluvící ovladač na muže nebo ženu, hudební polštář nebo jakékoliv komponenty k poslechu hudby.

Pocitový dojem

Rozšířenou skupinu pak tvoří lidé, kteří vnímají pocity. Takových lidí je snad nejvíc a pro ně můžete vybrat opravdu velké množství dárků. Pocitově vnímající lidi jsou většinou kutilové, sportovci, lidé, milující hračky, gadgets a také tvořivé a umělecké duše.

Mnohým z nich tak udělá radost například inteligentní plastelína, hlavolamy, různé stavebnice, ale také dárky do domácnosti, na zahradu a také do auta. Tito lidé jsou také požitkáři a rozhodně ocení jedlé dárky. Vyberte jim například čokoládové dárky, které budou nejen k jídlu, ale také je pobaví.

Ať už tedy vyberete jakýkoliv dárek, tak jej hlavně vybírejte s touhou druhého překvapit, potěšit a taky rozesmát. Vtipné dárky patří mezi ty nejoblíbenějších ve všech kategoriích. Nebojte se zariskovat a vybrat dárek pro svého manžela, tátu nebo šéfa a obdarujte tím i sami sebe, protože reakce na originální dárky bývají mnohdy neočekávatelné a zábavné.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama