První rande: Tipy, jak být nezapomenutelná a svá

Sebedůvěra, vědomí vlastní hodnoty a kuráž být sama sebou – to jsou základní ingredience pro úspěšné první rande!
12170

Tyto přísady ve správné koncentraci zapříčiní, že budete vyzařovat energii, podobně jako žárovka. Je velký rozdíl, pokud vcházíte na sjednané místo schůzky se záměrem nechovat se a nevypadat příliš nápadně, nebo jestli sebejistě a s radostí procházíte místností a při pohledu na svého miláčka se naplno rozsvítíte. Dáte mu tak najevo, že na následující minuty a hodiny s ním jste se těšila, a na začátek svým úsměvem skvěle uvolníte atmosféru, která je vždy plná nervozity a napětí.

A teď to nejdůležitější. Jak svého vyvoleného na prvním rande zaujmout natolik, že už vás nedostane z hlavy?

1. Buďte sami sebou!

Flirtování je magie! A magie zde představuje ono tolik ceněné charisma nebo, chcete-li, kouzlo osobnosti. Mnozí touží na prvním rande tolik zapůsobit, že si raději nasadí masku někoho jiného a stávají se herci ve svém vlastním představení. Každý, kdo se s takovým člověkem setká, to podvědomě zaregistruje a smutným koncem je pak odmítnutí místo pozvání na další rande. Když se chováte v souladu se svým skutečným já, dáte muži šanci objevit ve vás jedinečné kouzlo a šarm. Vytvoří se mezi vámi hned od začátku důvěra, která otevře dveře kvalitnímu vztahu. Takže, milé dámy, základem úspěchu je autenticita, která bude působit jako magnet!

2. Ženskost

Užívejte si svou ženskou stránku! Máte v sobě moc okamžitě ho ‚dostat‘ jedním pohledem! Ženy, které se cítí jako ženy dobře, působí na muže atraktivně. A teď není řeč pouze o vizuální stránce. Za krásu a přitažlivost žen může spokojenost a smyslnost. Čím spokojenější a smyslnější žena je, tím více vyzařuje svou ženskost a působí atraktivněji!

3. Dobře se nalaďte!

Ženy se často domnívají, že chlapi po prvním rande hodnotí pouze to, jak vypadaly. To je základní omyl! V paměti jim nejvíce utkví, jak se s vámi cítili. Nikdy nezabředněte do hovoru o tom, jak se k vám muži v minulosti ošklivě chovali, jak vás podváděli nebo pořád lhali. Místo lítosti se vám dostane zklamání. Váš protějšek se zalekne a bude přemýšlet nad tím, proč s vámi bývalí partneři nevydrželi a jestli si z něho nechcete udělat svého spasitele. Pamatujte: muži chtějí šťastné ženy, ne ženy, které oni musejí učinit šťastnými!

4. Projevte zájem

Většina z nás si stále myslí, že je velmi taktické neprojevovat své city navenek a nechat tápat muže v nejistotě. Ale takové jednání znamená pro spoustu mužů frustraci a vede k jedinému, že své namlouvání ukončí dříve, než mohlo začít. Muži nejsou věštci a je třeba dodat, že v senzitivní oblasti vůbec nevynikají. Máte-li o někoho zájem, nebojte se mu to dát najevo. Je na vás, zda mu poskytnete dostatečný prostor pro to, aby se mohl cítit jako zábavný společník, který vás přitahuje, a zda ho v tomto názoru podpoříte. Uvidíte, že vám za to bude vděčný!

sledujte nás na instagramu