Pusťte se do lednové očisty šatníku: Víme, jak na to

S rostoucím množstvím slev ve vašich oblíbených obchodech je čas na generální úklid...
11349

Známý scénář. Všude jsou slevy ale ve vašem šatníku není místo už ani na jeden pár nových ponožek.

Co teď? Nevíte, jak se oblečení, které už nenosíte zbavit a jak si udělat ve věcech pořádek? Vyzkoušejte naše osvědčené tipy.

1. Vše musí ven. Pokud chcete mít opravdu přehled o všem, co se v útrobách vaší šatní skříně skrývá, musí jít vše nemilosrdně ven. Jen tak zjistíte, co potřebujete a co můžete v klidu "poslat dál".

2. Po roztřídění. Přemýšlíte, které věci si nechat a které ne? Určitě máte ve skříni srdcovky, které prostě pryč nedáte. V pořádku. Pokud ale váháte u věcí, které pro vás nemají žádný větší význam, držte se osvědčeného pravidla - pokud jste daný kousek neměla víc než rok na sobě - pryč s ním.

3. Nechcete být na tuhle legraci sama? Pozvěte si kamarádky a po vzoru Sexu ve městě je nechte, aby odhlasovaly, co si máte nechat a s čím se už rozloučit! Zábava zaručena!

Máte roztříděno - co dál?

Co s věcmi, které už nebudete nosit? Poradíme vám.

1. Udělejte dobrý skutek a své oblečení dejte někomu, kdo nemá tolik štěstí, že si může kousky, které máte ve skříni pořídit. Uděláte radost někomu dalšímu a vy budete mít skvělý pocit. K nezaplacení!

2. Bazar s kamarádkami. Uspořádejte bazar vašich cool kousků společně s vašimi kamarádkami. Za prvé vám pomůžou, za druhé se jim spousta vašich věcí může hodit a za třetí si užijete obrovskou nálož srandy!

3. Tvořte! Nelíbí se vám původní model ale ještě nepřišel čas ( nebo nemáte to srdce ) se daného kousku zbavit? Pak zkuste vymyslet jeho novou verzi. Fantazii se meze nekladou, proto se nebojte odvázat a vytvořte si naprosto originální model, přesně podle vašich představ.

4. Věci nafoťte a prodejte. Pokud nemáte čas nebo chuť na nic z výše zmíněného, věci jednoduše nafoťte, vystavte na internetu a prodejte. Tenhle model skvěle funguje a vy navíc získáte peníze na další nové kousky, pro které jste si právě ve skříni udělali místo. Hurá.

sledujte nás na instagramu