Reklama

Rok ohnivé Opice: Jaký bude rok 2016 podle čínského horoskopu?

Nahlédněte společně s námi do budoucnosti!
Reklama
7879

Stejně jako v tradičním evropském horoskopu má i ten čínský 12 znamení, nestřídají se ale po měsíci, ale po roce, kterému dominují po celou dobu. Navíc je doplňuje i 5 elementů, které mají velký vliv na celkovou povahu: oheň, kov, voda, vzduch a dřevo. Rok dřevěné Kozy končí už 7. února a jako svého nástupce pak přivítá ohnivou Opici.

A jaký bude rok 2016 pod její nadvládou?

Plný změn! I když je opice považována především za zvíře symbolizující nebezpečí a s ním spojený strach a nejistotu, schovává v sobě i rozum a moudrost. Dávejte si proto v novém roce pozor na ukvapená rozhodnutí a před každým větším krokem se pořádně poraďte se svým okolím. Ohnivá Opice bude nad všemi uvědomělými jedinci držet ochranou ruku. Opatrnost se vyplatí i v oblasti financí. Pokud ke svým financím budete přistupovat s rozvahou, získáte stabilitu a vaše situace se výrazně zlepší, pokud byste ale koketovali až příliš s hazardem, Opice se postará o výjimečný trest. Ve vztazích pak rok 2016 přinese štěstí snad úplně každému. Pro nezadané jedince se seriózním zájmem o vztah bude připraveno setkání se spřízněnou duší, pro zadané bude rok symbolem upevňování vztahů a třeba i malého rozrůstání.

Jaké jste čínské znamení?
Osobní čínské znamení poznáte podle roku narození.

Co rok Opice chystá pro jednotlivá znamení?

Krysa

I když rok nepřinese žádný velký posun kupředu, rozhodně přinese klid a stabilitu. Těšit se můžete na pozitivní energii, která vás bude provázet na každém kroku. Stačí se jen naučit procházet životem s pokorou.

Buvol

Opice si s Buvolem rozumí a proto mu zajistí pohodu ve všech ohledech života. Rodina, práce i vztahy budou šlapat na jedničku, a dostaví se tak proto větší sebevědomí.

Tygr

I když bude rok 2016 pro Tygry trochu stresující, dovede je na vyšší pracovní posty a dopřeje jim velký posun v kariéře.

Zajíc

Novinky a změny jsou symbolem nového roku pro Zajíce, ale když v první polovině roku půjdou do všeho na 100%, v druhé půlce si za odměnu budou moct užívat klidu a pohody. A dost možná také intenzivního seznamování.

Drak

Nenechte se ovládnout pocitem, že jste něco víc. Takový postoj by vám mohl přinést jen smůlu a hádky, které se dostanou z práce i do rodiny a mezi známé. Nezapomeňte na pokoru.

Had

Pokud se v okolí bude něco dít, vy budete u toho. Dávejte si jen pozor na to, aby na vás nepadalo povinností až příliš a naučte se s díky pár nabídek odmítnout.

Kůň

Těšte se na rok plný harmonie, kterou vám Opice zajistí, stejně tak jako pro nezadané novou známost, která se promění v intenzivní a pevné pouto.

Koza

Po tom, co převezme Opice od Kozy velení nad novým rokem, bude se snažit házet Kozám klacky pod nohy. Dávejte si proto pozor na každém kroku.

Opice

Váš společenský život bude na vrcholu. Budete aktivní, energičtí a nekonečně akční. Těšte se na veselý a trochu hektický rok.

Kohout

Zaměřte se na svou práci, ve které se vám bude hodně dařit, naopak ve vztazích si dávejte velký pozor. Nenechte se ovládnout jednorázovým pomatením smyslů a snažte se držet vášně na uzdě. Každý přešlap by se vám mohl pekelně vymknout.

Pes

Pokud plánujete ve svém životě něco měnit, vsaďte na změnu hned se začátkem roku. Nemusíte se ale bát žádného rozhodnutí, protože díky přátelství s Opicí vám bude vždycky přáno jen to nejlepší.

Prase

Zajímavá a vzrušující jízda. Nepodlehněte lenosti a zapojte se do kolotoče, který je kolem vás. Nebojte se riskovat a uvidíte, že se vám bude dařit. 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama