Rozlučte se s létem ve velkém stylu: Víme, jak na to

Konec léta je tady...
11700

Žádný smutek se ale nekoná! Nejen, že se těšíme na podzimní novinky a nemyslíme jen ty fashion, ale taky je to skvělý důvod k uspořádání perfektní rozlučky s létem! Co na tom, že je to na poslední chvíli? Neplánované akce bývají přece ty nejlepší, no ne? Jak stylově léto zakončit? Vsaďte na naše tipy.

1. Bye bye summer party. Uspořádejte večírek na počest konce léta. Obvolejte přátelé a vezměte věci do svých rukou. Vyvolejte fotky, které jste během léta pořídili. Připravte vaše oblíbené letní drinky a dobroty, které vám v létě učarovaly. Sestavte váš prázdninový play list a party může začít! Hurá!

2. Projděte si vaše "letní místa". Zavzpomínejte si na zážitky, které jste letos zažili a začněte plánovat léto příští!

3. Summer movie night. Vy, vaše kamarádky, skvělé jídlo, plno dobrot a holčičí filmy, které už jste viděly milionkrát ale stále se jich nemůžete nabažit.

4. Výstavy. Ještě stále máte šanci stihnout letní výstavy, které jste nestihli popřípadě si zajít do divadla nebo do kina. Zkrátka stihněte to, co jste si nezvládli odškrtnout z "to do listu".

5. Udělejte letní bazar. Určitě se vám přes léto nakupilo spousta fashion kousků, které už příští rok nevynosíte. Domluvte se s kamarádkama a uspořádejte letní bazar! Vaše fashion úlovky jistě najdou svého dalšího majitele a vy určitě objevíte nové poklady u kamarádek.