Save your money: Telefon, televize i internet na jednom účtu

Uvítala byste, kdyby vám každý měsíc zbylo z povinných výdajů pár stokorun, které radši utratíte za posezení s kamarádkou nebo nový kousek do šatníku?Přinášíme vám radu, jak na to – spojte si mobil, domácí internet a televizi na jednu fakturu.
12262

Kromě toho, že výrazně ušetříte, získáte i řadu dalších výhod, jako je třeba neomezené volání a velká porce mobilních dat – ta vám vystačí na brouzdání po internetu, poslech hudby v mobilu i na prohlížení různých videí. 

Do balíčku O2 Spolu si můžete přidat i digitální televizi O2 TV – díky té si své oblíbené pořady pustíte i sedm dní po jejich odvysílání a pokud ani to nestihnete, můžete si je nahrát. Kromě klasické televize je můžete sledovat i na mobilu, notebooku nebo tabletu. Výběr televize pak rozhodně potěší i vašeho partnera, protože O2 TV jako jediná vysílá všechny zápasy nejvyšší české fotbalové i hokejové ligy. 

Balíček O2 Spolu nabízí řadu kombinací a variant jak pro jednotlivce, tak pro několikačlenné rodiny. Variantu, která bude nejlépe vyhovovat právě vám, si můžete nezávazně sestavit na webu www.o2.cz/spolu, poradí vám také konzultanti na kterékoli prodejně O2. 

Ať už si vyberete jakoukoli možnost, získáte k ní další výhody navíc – bonus na nový mobil až čtyři tisíce korun, hudební aplikaci Spotify Premium na tři měsíce zdarma, kredit do digitální O2 Knihovny a slevy ve stovkách obchodů s programem O2 Extra výhody.