Single a naprosto v pohodě: Benefity života bez NĚJ, které si zamilujete

Ne, být single opravdu neznamená konec světa... Naopak! Co tenhle super stav nabízí?
12905
 

1. Čas jen pro vás. Být sám se sebou je ten nejskvělejší dárek, který vám single život může přinést. Naučíte se sami sobě více rozumět, a být se sebou šťastní. Bez toho, aniž byste k tomu potřebovali partnera. A to je skvělé, protože pokud se nenaučíte být šťastní sami se sebou, nebudete moct být šťastní ani s nikým jiným. Je to jednoduchá rovnice, která funguje.

2. Můžete cokoliv. Odjet do Říma, jakmile to bude možné nebo začít studovat v Anglii? Proč ne! Jste sama a můžete si dovolit cokoliv, co vás napadne.

3. Klid. Konec hádek, rozjitřených emocí, nejistoty a strachu z toho, co bude dál. Po rozchodu vždy přichází celkové uklidnění a to je strašně osvobozující.

4. Nový štít. Můžete začít naprosto odznova a najít si takového partnera, po jakém jste vždy toužila. Jste na novém startu a je jen na vás s kým doběhnete do cíle.

5. Změna. Ať už se rozhodnete pro změnu účesu, nový sport nebo třeba nový šatník věřte, že vždycky to bude změna k lepšímu a posune vás zase o kus dál.

6. Zkušenost. Ať už byl váš rozchod jakýkoliv, byla to pro vás "skvělá" zkušenost do budoucna. Zjistili jste, co nechcete a naopak už víte, po čem toužíte. Ujasnit si v tomhle případě priority je vždycky báječné!