Výzva s Lenny a Krisitiánem: předveď svoje super vlasy a vyhraj taneční kurz s profesionály

Krása a pohyb, to je dvojice, která se skvěle doplňuje. Sama víš, že když do svého života přidáš trochu víc pohybu ve formě sportu nebo třeba procházek, cítíš se navenek silnější a krásnější. Tak trochu netradiční je spojení tance a krásných zdravých vlasů. Nedokážeš si to představit? Tak čti dál.
10797

Ještě jsi neslyšela o novém tanečním trendu tzv. hairdance? Hair – vlasy, dance – tanec, jasně, ale jak to v praxi vůbec vypadá? Základem celého tanečního čísla jsou vlasy plné lesku, života a neutuchající energie, s poškozenými a vysušenými vlasy totiž žádný dojem neuděláš. Pokud právě tebe trápí určitý problém s vlasovými vlákny nebo pokožkou, neztrácej naději a vyzkoušej péči o vlasy Fructisobsahem superovoce obsahující posilující koncentrát z ovoce a exkluzivní kombinace proteinu z citronu a vitamínů pro krásnější a silnější vlasy. Vybírat můžeš z devíti řad, každá obsahuje jiný druh superovoce a je ideální pro různý druh a typ vlasů, zároveň řeší nejběžnější vlasové problémy a ty tak snadno dostaneš vlasy zpátky do kondice. Pro vlasy velmi suché a nezkrotné přibyla v nabídce také nová řada Oil Repair Intense s obsahem bambuckého másla a 3 vyživujících olejů. Pokud jsi tento krok již zvládla a tvé vlasy jsou plné života, můžeš se nesměle pustit do vytváření tanečních kreací.

FRUCTIS UVÁDÍ: KROK 1 - LENNY A KRISTIÁN HAIR-DANCE

Taneční styl hairdance se stává stále populárnější po celém světě, a to hlavně mezi mládeží. U nás se k taneční revoluci přidává také známá zpěvačka a skladatelka Lenny, která ti společně s tanečníkem Kristiánem a 6 členy profesionální taneční skupiny JAD Dance Company, založené úspěšným choreografem a tanečníkem Yemim A.D., ukáže jak na to. Není divu, že právě energická a talentovaná Lenny je také tváří značky Garnier a jednou z hlavních představitelek hairdancu. Hudbu má v krvi už od dětství a celý život se ji věnuje a co se týká zdravých a krásných vlasů plných energie, tak ty Lenny reprezentuje přímo dokonale. Nech se inspirovat a pro začátek se podívej na několik ukázkových videí, kde ti Lenny a Kristián vysvětlí základní pohyby, které bys měla znát, pokud chceš na další party oslnit novým originálním stylem tance. Pak už je to jen na tobě, inspirovat se můžeš ostatními druhy tance nebo vymyslet něco úplně nového, nevídaného.

FRUCTIS UVÁDÍ: KROK 2 - LENNY A KRISTIÁN HAIR-DANCE

A co ty? Nebojíš se přijmout výzvu a vyzkoušet nový taneční trend hairdance? Ukaž co v tobě je a vyhraj jedinečný taneční kurz s profesionály pro sebe a svoje kámošky v Dance Academy Prague by Yemi A.D. Sdílej na Instagramu krátké video, Boomerang nebo Gif jak sama nebo s partou super lidí tancujete hairdance a označ ho #mujhairdance. Fantazii se meze nekladou, ale čím originálnější, tím větší máte šanci na výhru. Pojď to pořádně rozjet! Let's hairdance!

Více informací na: www.garnier.cz/mujhairdance

FRUCTIS UVÁDÍ: KROK 3 - LENNY A KRISTIÁN HAIR-DANCE

 

sledujte nás na instagramu