Reklama

Stop jarní únavě! Drink & energie na scénu

Kdo by nechtěl začít jarní sezónu s energy boosterem po ruce!
Reklama
8306

Po zimě, kterou jsme strávili zalezlí v peřinách s knihou a čajem, se den najednou prodlužuje, večer už můžeme beze strachu z napadení chřipkou v klidu jít běhat, chodíme později spát a dřív vstáváme. Nic nás nenutí, ale kdo by si nechtěl po temné zimě užít slunce, které svítí ne jen v časech, kdy sedíme ve škole nebo v práci. Čím víc jsme ale na jaře akční, tím víc nás napadá únava.

A jak s ní zatočit?

Pokud potřebujete „nakopnout“ okamžitě, jednoduše vsaďte na jistotu a dopřejte si koncentrovanou energii v energetickém nápoji ROCKSTAR ORIGINAL. Nová, vylepšená receptura v redesignované plechovce únavě nedá šanci. Kombinace kofeinu, guarany, ženšenu a vitamínů skupiny B vás kromě energie zásobuje i smrští originálních nápadů. Takže můžete popustit uzdu fantazii a vrhnout se do věcí, na které jste dřív neměli odvahu. Malba, kresba, zpěv, divadlo... Be creative!

Nový ROCKSTAR ORIGINAL je dostupný na českém a slovenském trhu v obsahu 500ml. Najdete jej ve vybraných potravinových řetězcích a na čerpacích stanicích.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama