Reklama

Summer tutorial: 10 tipů, jak prožít to nejlepší léto podle celebrit

Užívejte si každý den na maximum.
Reklama
8848

I když máme naplánované prázdniny den po dni, než se stačíme pořádně rozkoukat, klepe nám na rameno pomalu podzim. Je to tak rok co rok a my už toho máme tak nějak dost. Nechceme si 1. září vyčítat, co všechno jsme nestihli, na co jsme zapomněli a co jsme mohli udělat lépe. Chceme se ohlédnout zpátky a říct si, že jsme si to všechno letos užili na 300 procent. Kdyby to bylo tak jednoduché, udělali bychom to ale přece už loňský rok... Nedá se nic dělat, na letošní léto vytváříme to-do list! Dost kvalitní na to, aby nás bavilo z něj odškrtávat bod po bodu, dost jednoduchý na to, abychom se nemohli vymlouvat na nedostatek peněz, nedokonalou postavu, nebo málo času. Jdete do toho s námi?

1. Budeme si víc hrát

Nenecháme se svázat očekáváním, pracovními povinnostmi, nebo resty, které jsme zapomněli odškrtnout na konci jara. Prostě pohoda, klid, karty, volejbal, tenis, badminton...

2. Pořídíme si kruh, rukávky i lehátko

Je úplně jedno jestli se budeme koupat v bazénu pětihvězdičkového hotelu, plout na vlnách moře, nebo si užívat na rybníku pár kilometrů od domova. Letos budou všechny koupačky probíhat ve velkém.

3. Přečteme bez výčitek alespoň jednu knihu

Celé léto se tak trochu obáváme, že nám něco uteče. Jezdíme proto z místa na místo a než abychom někde strávili měsíc v kuse, raději všechno rozkouskujeme na malé zběsilé části. Letos zařazujeme na program odpočinek a až vám dva dny nebudeme zvedat telefon, nedivte se. Čteme zrovna tu knihu, kterou jsme si od vás půjčili už o loňských Vánocích.

4. Jíst budeme kromě masa a zeleniny z grilu hlavně sezónní ovoce

I když bychom nejradši vyrazili na sběr jahod sami, občas stačí jen jahodová limonáda v nejbližším bistru, nebo košík čerstvých kousků přímo od farmářů na trzích.

5. Splníme si sen z dětství

Alespoň jedna maličkost, na kterou myslíme už dlouho si zaslouží naplnění. My hlasujeme pro projížďku na koni při západu slunce. A co si budete letos plnit vy?

6. Nebudeme si vyčítat žádný večírek

Kdy jindy je lepší svolat kamarády na drink pod širým nebem? EnJOY summer!

7. Odstřihneme se od signálu

Vypneme notifikace, zvonění... Možná povoláme do služby i letecký režim. Prostě se vypneme. Ne proto, že by nás okolní ruch nebavil, možná jen proto, že se chceme jednou za čas zhluboka nadechnout.

8. Vyrazíme městem pěšky

Žádná auta, autobusy, tramvaje, metro, trolejbusy... Vyrazíme prostě jen o chvíli dřív a na místo určení dojdeme pěšky. Na krátkou procházku se čas najde vždycky. A když u toho bude svítit sluníčko...

9. Strávíme léto bez výčitek

Bědovat teď nad tím, že naše novoroční předsevzetí zhubnout, zkrásnět, ušetřit zase nevyšla je k ničemu. Nebudeme se proto poměřovat s ostatními, když na sobě budeme mít plavky, nebudeme si odpírat zmrzlinu, když na ní budeme mít chuť. Budeme si prostě dopřávat. Tyranie může počkat na podzim.

10. Vyškrtneme ze šatníku černou

Pozitivní energie se dá čerpat na každém rohu a i barevné kousky v našem šatníku tomu můžou pomoct.  

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama