Sv. Valentýn | Co zažít & čím obdarovat sebe, partnera nebo kamarádku?

My, JOY holky, zastáváme názor, že den sv. Valentýna není jen pro zamilované páry, ale pro všechny, co se mají rádi!
11074

Takže pokud máte rádi sebe, rodiče nebo kamarádky, neváhejte a slavte, i když jste single. A pokud máte partnera, který si nějakou tu drobnost zaslouží, tak také čtěte dál!

DÁRKY PRO SEBE

1. Toužíte po nové vůni? Za zkoušku jistě stojí Juicy Couture Viva La Juicy Soirée, která vás ohromí nejen ovocnými tóny, ale také hravým flakónem, který rozzáří každý kosmetický stolek. Doporučená cena: 1750 Kč / 50ml.

2. Máte pocit, že potřebujete zabořit lžíci do nugátové pomazánky, ale snažíte se omezit cukr nebo žít obecně zdravěji? Máme pro vás variantu! Ghítela je nugátová dobrota složená pouze z arašídů, medu, kakaa a ghí. Koupit si ji můžete na www.ceskeghicko.cz.

3. Pokud přece jen chcete dělat, že tento svátek neexistuje, doporučujeme vám vzít do rukou knihu, od které se nebudete moci odtrhnout. Co takhle titul z Knihy Dobrovský Dívka na kusy, který se ne náhodou dostal na seznam nejlepších knih podle Amazonu, The New York Public Library, TeenVogue či TeenReads?

 

DÁRKY PRO KAMARÁDKY

1. Milujete gastro zážitky? Pak nadělte sobě i kamarádkách oběd či večeři ve vegetariánské restauraci Etnosvět, která zvítězila v anketě gastronomického průvodce Restu v kategorii vegetariánských restaurací. Úspěch zaručen!

2. Koho by nepotěšila čerstvá kosmetika LUSH? Naším favoritem je koupelová bomba TISTY TOSTY. Rozhodně ale vyzkoušíme i koupelovou pěnu UNICORN HORN. Jednorožčímu rohu se jednoduše nedá odolat!

3. Miluje některá z vašich kamarádek růžovou barvu, kosmetiku a třídění věcí do krabiček či plechovek? Pak tu máme vítěze – dárek v podobě dárkové sady Santoro, která obsahuje plechové srdce naplněné leskem na rty a toaletní vodou (50 ml). Koupit ji můžete na different.cz za 490 Kč.

DÁRKY PRO RODIČE

1 . Zaslouží si vaši rodiče relax? A mají cestu do Prahy? VIP Cinema City Chodov se jim bude zaručeně líbit. Ať už vyberete vstupenky na jakýkoliv právě nabízený film ve  VIP sále, neomezená konzumace jídel a nápojů, příjemná atmosféra ve VIP lobby a sledování filmů z luxusních kožených a polohovatelných sedaček rodiče nemine!

2. Pokud vaši rodiče rádi tráví společné chvilky v kuchyni, Ella Woodward - Lahodně s Ellou  a přáteli bude to pravé ořechové! Jde o titul z Knihy Dobrovský a doporučená cena je 312 korun. 

3. Mixit Elixír z lásky. To je ten pravý dárek pro milovníky zdravých snídaní! Ovesné vločky, ovesné lupínky (křupavé), mandle, lyofilizované maliny a jahody, čokoláda s lesním ovocem a v neposlední řadě corn flakes v bílé čokoládě. No, kdo by odolal? 600 g koupíte za 219 Kč.

DÁRKY PRO PARTNERA

1. Nalaďte vaši oblíbenou hudbu, zapalte svíčky, zavažte mu oči, položte ho na postel a vžijte se do role profesionální masérky. Když k tomu navíc přidáte kvalitní masážní olej, budete mít vyhráno!

Naším tipem je dárková sada masážních olejů Kneipp za 139 Kč, kterou koupíte na www.kneipp.cz.

2. Pro nadšence klasiky doubleshot nabízí kurz Základy přípravy domácího espressa. Kurz je určený laikům, kteří se chtějí naučit připravit si dobré espresso. Milovníci kávy filtrované mohou vyzkoušet workshop Základy přípravy filtrované kávy. Cena každého tříhodinového kurzu je 2000 Kč. Více informací najdete na www.doubleshot.cz/kavove-kurzy.

3. Láska prochází žaludkem. Což znamená, že poctivou valentýnskou večeří jistě nic nezkazíte. Naším tipem je restaurace NOLA, kde si můžete pochutnat na pokrmech, která v sobě skrývají řadu afrodiziakálních surovin.

sledujte nás na instagramu