Reklama

#teniskology: Největší veletrh tenisek je za námi!

... a bylo to prostě super!
Reklama
7580

Prostory Vinohradského pavilonu se v sobotu 24. 10. 2015 proměnily v největší sneaker event ve střední Evropě – TENISKOLOGY. Pavilon se zaplnil teniskami všech značek, sneakersheads a také lidmi, kteří se zajímají o hudbu a životní styl spjatý se “sneakers scénou”. Celý den navíc doprovázel program mladých umělců, tanečních show, akrobatů, parkouristů a bmx jezdců.

Partneři ve svých showroomech měli také nabito. Adidas svým fanouškům představil unikátní vintage kousky Originals za 1,5 milionu korun. Converse přichystal výstavy, workshop a unplugged koncert, vše pod heslem Made by you. Spolu s Nike jste mohli vyzkoušet novou kolekci Sneakerboots a jejich odolnost přímo v dešti a chladu uvnitř showroomu. Díky Pumě jste se mohli zvěčnit v kampani #NoMatterWhat a setkat se s Puma brand ambasadory. Reebok připravil obří botu, kterou jste si mohli sami nadesignovat a navíc jste mohli ve Ventilator Challenge vyhrát nové sneakers. V Zootu díky Teniskology spálili high heels na prach a na Absolut baru jste si mohli pod vedením profíků namíchat skvělý Teniskology drink s Absolut vodkou. U make-up artistek od Douglas jste se navíc mohli nechat celý den nalíčit stejně jako naši tanečníci a tanečnice. Hlavní partner ŠKODA propůjčil své jméno hlavní stage, které dominovala unikátní a jediná na světě ŠKODA Funstar. Mohli jste se svézt v autech ŠKODA Monte Carlo Shuttle a navíc si zasoutěžit o cestu do Monte Carla!

Jak to ve Vinohradském pavilonu na Teniskology vypadalo, se podívejte TADY na Facebook profilu Teniskology! A pokud jste se zastavili naživo i vy a sdíleli fotku z akce s hashtagem #teniskology a #casopisjoy určitě se poznáte i v albu TADY!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama