Reklama

TEST | Objevte, co o vás prozrazuje vaše oblíbená káva!

Nedovedete si představit ráno bez kávy? Po městě pobíháte s kelímkem v ruce? Kavárna je váš druhý domov a s baristou si tykáte? Tak tohle je článek přímo pro vás.
Reklama
13249

Stylový outfit a stylová káva (minimálně kelímek, ideálně ne jednorázový) k sobě mají hodně blízko. Možná právě proto je už několik let velmi úšpěšný hashtag #coffeenclothes, který lidé z celého světa denně přidávají ke svým fotkám. Pokud nemáte v plánu sami tenhle hashtag použít, určitě si ho na instagramu alespoň zadejte, dá se pod ním najít skvělá módní inspirace.

Ale zpět k tématu! Jaká je vaše nejoblíbenější káva? Klasické espresso? Nebo cappuccino? A co to o vás vypovídá?

Černá káva

Tu mají v oblibě městské ženy. Jejich srdeční záležitostí je minimalismus. Jejich šatníku vládne černá a bíla, nesmrtelná klasika.

Latte

Cool klasika. Nejlépe vypadá ruku v ruce s pletenými kousky a denimem. Dámy, které si bez něj nedokážou představit život, často upřednostňují pohodlné modely před módními výstřelky.

Espresso

Hořká pochoutka pro sebevědomé holky, které se rozhodně nestydí jít proti davu. A to jak při objednávce kávy, tak při nákupech a kombinování oblečení.

Ledová káva

Ideál pro fashion nadšence. Tito lidé si nenechají ujít jedinou módní přehlídku a jejich skříň je plná osobitých kousků od originálních autorů.

Cappuccino

Nadčasová dobrota pro ty z vás, které nakupujete uvážlivě věci tak, aby nikdy neskončily na dně šatníku. 

 

Foto: The Lazy Artist GalleryPexels

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama