Reklama

Ty nej tipy na vánoční dárky: Nakupujte on-line, inspirujte se a vyhrávejte hodnotné ceny

Být pokaždé při výběru dárků originální je docela oříšek...
Reklama
12658

My vám to ale letos usnadníme a ( téměř ) vše vyřešíme za vás!

Zapomeňte pro tentokrát na zběsilé běhání po přeplněných obchodních centrech, vyhněte se stresu, udělejte si raději skvělou horkou čokoládu, zabalte se do deky, zapalte svíčky a pusťte se do nákupů on-line! Jak na to?

Sestavili jsme pro vás vánoční tipy na ty nejvíc cool dárky, které můžete nadělit. Aby pro vás bylo vše, co možná nejjednodušší a nejpřehlednější, vytvořili jsme pro vás, spolu se společností Apart, speciální stránku www.vanocnitipy.cz, kterou si můžete hezky v pohodlí vašeho domova prostudovat a následně se pustit do on-line nákupování.

A proto, že myslíme opravdu na všechno, dárky jsou rozdělené do sekcí - stačí tedy vybrat, koho chcete obdarovat, najít si příslušnou sekci a už jen surfovat a nakupovat. Najít tedy letos dárek pro maminku, tatínka nebo třeba pro přítele, nebude ždáný problém.

A aby bylo vaše on-line nakupování ještě zábavnější, můžete si zároveň zahrát naši vánoční on-line hru, která je plná hodnotných cen. Od 14. listopadu do 31. prosince 2019 se budete moci kdykoliv během dne odreagovat u hry z prostředí nákupního centra, kde hráči musí zdolat stanovené překážky. Úspěšní hráči budou odměněni zařazením do slosování o hodnotné ceny. Každý den se navíc můžete do soutěže registrovat 3x, což je nespočet šancí, jak se dostat do slosování!

Doufáme, že budete našimi tipy a hrou stejně nadšení, jako jsme my, a že vám ušetříme spoustu času, který můžete věnovat setkávání se s přáteli, procházkami zasněženým městem a popíjením horkého svařáku. Protože společný čas s našimi nejbližšími je k nezaplacení a kdy jindy si ho užít na maximum, než právě na Vánoce.

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama