Utužte to nejcennější, co máte aneb TIP na akci, která je na míru dělaná pro vás a vaši maminku

Happening „Den pro mou mámu“ proběhne 26. května novém outletovém centrum Prague The Style Outlets u Letiště Václava Havla.
11425

O vztahy je třeba pečovat. A o pouto mezi maminkou a dítětem obzvlášť! Málo kdy se však svým maminkám věnujeme tolik, jak by si za všechnu starost, lásku a péči zasloužily.

 „Den  pro  mou  mámu“, který se koná 26. květnaPrague The Style Outlets je tak ideální možností, jak si užít společný čas, posílit vzájemné pouto, pobavit se a dozvědět se spousty nového.

V 10:30 je zahájení celé akce, kterou vás provedou herečka Mahulena Bočanová a moderátorka a  zakladatelka vzdělávací platformy Štroodl Lucie Špaková.

Během celého dne si můžete poslechnout spoustu zajímavých přednášek, užít si zábavné workshopy, zasoutěžit si o krásné ceny nebo si poslechnout koncert Olgy Lounové.

Co je „in“ a  co  vám  opravdu sedne vám prozradí oděvní návrhářka a stylistka Kamila Vodochodská. Herečka Andrea Růžičková, moderátorka Lejla Abbasová i například modelka Veronika Kašáková budou debatovat o horkých tématech výchovy a mateřského vztahu. Chybět nebude ani trojnásobná maminka Tamara Klusová s povídáním na téma „Dítě není brzda“ a Tereza Kostková se svou maminkou.

Více o akci se dozvíte zde.