Reklama

Vánoční dárky pro ženy našeho života. Jak je vybrat a opravdu potěšit?

Vánoce jsou už za rohem. A i když si to nechcete připustit, s nákupem vánočních dárků už jste zase pozadu. Pojďme společně vymyslet dárky pro ženy ve vašem životě. Maminka, babička či nejlepší kamarádka si jistě zaslouží něco lepšího než kosmetický balíček.
Reklama
9362

Šperk nikdy není od věci, ale…

Ať už vybíráte vánoční dárky pro babičku, maminku nebo třeba sestru, žádnou z nich jistě neurazíte ničím, co se třpytí. Nemusíte hned utíkat do zlatnictví a utrácet spousty peněz za zlaté šperky. Uděláte jim radost i vkusně zvolenou bižuterií. Ale pozor!

Nejdůležitější je odhadnout její styl. Zkuste se podívat na šperky, které nosí a vyberte jí šperk, který by s ostatními ladil. Dává přednost blyštivým kamínkům, přírodním materiálů, stříbru nebo zlatu?

Maminky a babičky jistě spíš než šperk ocení něco praktického. Jasně, drobnost pro radost by pod stromkem být měla také, ale když potřebuje zrovna novou sadu hrnců, bude mít větší radost z nich. Když jí dáte zlatý náramek, bude mít možná radost, ale nakonec si ty hrnce stejně bude muset koupit…

Tip: Mrkněte na tipy na vánoční dárky vetroshop.cz – najdete tam spousty potřeb do domácnosti, zahradního vybavení a dalších drobností, co se vždy hodí mít při ruce.

Zážitek za všechny peníze

Šperk není zrovna to pravé ořechové? A nenapadá vás nic, co by zrovna maminka potřebovala? Vsaďte na zážitky. Zážitkové dárky jsou stále oblíbenější a na výběr je opravdu široká škála zážitků. Dárkový poukaz na masáž, pobyt v lázních, luxusní manikúru nebo třeba nějaký výlet udělá radost každému.

Tip: Dárky pro maminku bývají většinou ten největší oříšek. Ale obálka s poukazem na pobyt v lázních jí zaručeně oči rozzáří.

Pozor na oblečení!

Chystáte se na nákup dárků a hned vyrážíte do nejbližšího obchodu s oblečením? Tak pozor! Sama jistě víte, jak je nepříjemné najít pod stromečkem kousek oblečení, který by se vám třeba i líbil, ale velikost, která se v balíčku skrývala, je buď obří, nebo příliš malá. Tak si hned začnete myslet, že člověk, který vám balíček dal, je přesvědčený, že jste mnohem hubenější nebo silnější, než ve skutečnosti jste. A to není zrovna fajn pocit, viďte?

Takže pokud se opravdu rozhodnete některou z nich obdarovat módním kouskem, vsaďte buď na módní doplňky či poukazy na nákup. Anebo si musíte být stoprocentně jistá, že máte velikost v oku.

Přejeme šťastnou ruku!

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama