Vánoční inspirace: Víme, co vám o Vánocích nesmí chybět

Za chvíli je to tady...
11918

Vánoce!

Pravděpodobně už jste, stejně jako my, v kolotoči předvánočních příprav a shon je pro následující dny váš parťák číslo jedna. Na co ve spěchu nezapomenout a co by Vám o Vánocích ( a také před nimi ) nemělo chybět? Aneb bez čeho se neobejde ta pravá vánoční pohoda a atmosféra:

1. Vánoční svetr. Držte se pravidla, že čím šílenější a čím víc crazy bude, tím líp! Ideálně se domluvte s celou rodinou a uspořádejte soutěž o nejvíc "vánoční" svetr. Zábava zaručena a památeční fotka z Vánoc bude taky stát za to! Slibujeme!

2. Punč. Vánoční punč nesmí chybět nikdy! Ať už si ho budete připravovat sami nebo si na něj zajdete na trhy, o tuhle část adventu se určitě nenechejte ošidit.

3. Koledy. Ne není to zastaralá tradice vašich prarodičů. Najděte si k nim cestu i vy. Nebudete litovat a váš domov se rázem zahalí do nefalšované vánoční atmosféry, kterou si určitě pamatujete z dětství.

4. Cokoliv třpytivého. Šaty, top nebo třeba sako! Blýskat se je o Vánocích přímo povinnost!

5. Červená rtěnka. Červená je barva Vánoc a kdy jindy vytáhnout červenou rtěnku a vykouzlit si sexy rty než právě pod stromeček?

6. Dokonalá manikúra a pedikúra. Rozhodně se vám nesmí stát, že v předvánočním kolotoči zapomenete na vaše ruce a nohy. Ruce budou totiž to první, čeho si všichni při vánočním přípitku všimnou. A jakou zvolit barvu? No přece červenou! 

7. Přátelé. Kdy jindy se sejít s vašimi přáteli než v období kolem Vánoc? Ať je váš konec roku jakkoliv hektický, čas na vánoční setkání s nimi byste si měli udělat určitě.