Víkend: 6 věcí, které neodmyslitelně patří k víkendové pohodě

Rozhodli jste se pro víkendové nicnedělání?
10934

Pohodlné tepláky, vlasy v culíku, žádný make-up a zasloužené volno. Co by vám rozhodně nemělo chybět, aby byl váš lazy weekend dokonalý?

1. Časopisy. Kde jinde hledat inspiraci na nadcházející večírkovou a vánoční sezonu než ve vašich oblíbených časopisech? Nakupte si jich pořádnou hromadu ( nezapomeňte na Joy ), zachumlejte se do deky, připravte si něco dobrého k jídlu a čerpejte inspiraci plnými doušky.

2. Knížky. Začíst se do napínavého příběhu od kterého se nebudete moct odtrhnout, je skvělý relax. Navíc je s podzimem na trhu spousta novinek, které rozhodně stojí za to a neměly by vám uniknout.

3. Jídlo. Pokud jste nestihli nakoupit předem, využijte službu, která vám nákup doveze. Přece se nebudete převlíkat z tepláků a rušit si domácí pohodu nákupem v supermarketu. To je nesmysl!

4. Vaše oblíbené dobroty. Co by to byl za víkend bez nějakého toho sladkého hříchu? Nebo slaného? A nebo obojího? Je víkend a my razíme názor, že víkendové kalorie se určitě nepočítají!

5. Svíčky. Nic vám nevytvoří tak dokonalou a pohodovou atmosféru, jako zapálené svíčky a jejich světlo. Navíc ty voňavé vám vykouzlí v bytě nádhernou vůni a víkendová pohoda tak bude naprosto dokonalá.

6. Víno. Sobotní večer, oblíbený film a sklenička dobrého vína. Ideální kombinace, nemyslíte? Pokud jste se rozhodli pro víkend bez alkoholu, uvařte si zázvorový nebo mátový čaj, který je v tomhle období nejlepší!