Reklama

Vyzrajte na kocovinu: Víme, jak proti ní bojovat a co vás zachrání

Ano, nejjednodušší by bylo napsat, že nejlepší lék na kocovinu je - nepít...
Reklama
11892

Ono to ale zkrátka ne vždycky jde. Obzvlášť teď, když před sebou máme nespočet nejrůznějších večírků a oslav.

Pokud tedy víte, že vás čeká pár skleniček navíc, myslete na to předem a připravte se. Druhý den to určitě oceníte. Co nepodcenit?

1. Jídlo. Jít pít na prázdný žaludek je naprostý nesmysl. Nejen, že vám alkohol do hlavy stoupne téměř okamžitě ale navíc vám bude opravdu špatně. V den večírku tedy zapomeňte na diety nebo odlehčenou stravu a pořádně se najezte. Platí pravidlo, že čím tučnější jídlo sníte, tím méně vám bude následující den špatně. Tuk je v tomhle případě vítaným parťákem.

2. Odpočinek. Pokud vás čeká bujará oslava, dopřejte si alespoň půl hodiny před ní malou siestu. Načerpáte novou energii a rázem se z vás stane večírková královna.

3. Voda. Tou byste se měla preventivně prolévat od samého rána. A jedna rada nad zlato - vypijte velkou sklenici vody i těsně předtím než půjdete spát. Ráno tenhle trik dost oceníte.

4. Vstát po party bývá jedna z nejtěžších věcí. Překonejte se ale a i když vám není nejlíp, dejte si sprchu, umyjte si vlasy a namažte se krémem s příjemnou vůní. Opravdu se budete cítit mnohem lépe. Slibujeme.

5. Druhý den. Opět platí pravidlo o dostatečné hydrataci. Pijte bylinné čaje, vodu nebo cokoliv, co vám udělá dobře. A taky se pořádně najezte. Žaludek po kocovině a ještě bez jídla je nejhorší možná varianta. Na obličej si dejte masku, zabalte se do deky a pusťte si váš oblíbený seriál nebo film. Tahle kombinace je na stav po večírku nejlepší možná varianta. Užijte si relax a sladké nicnedělání.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama