Reklama

Weekend vibes: Vše, co vám nesmí chybět k absolutnímu pohodlí

Víkend je tady a to znamená jediné...
Reklama
13274

Zachumlat se do těch nejpohodlnějších outfitů, uvařit si horkou čokoládu (kterou večer vyměníte za studené prosecco), mít po ruce skvělou knihu, dostatek dobrot a užívat si sladké nicnedělání...

A v čem vám bude nejlépe?

1. Kinoko

Pohodlné prádlo je základ a přesně takové seženete nově v Kinoku. Celá kolekce spodního prádla se nese ve čtyřech barvách a designově si opět zakládá na jednoduchosti a kombinovatelnosti jednotlivých kousků. V černé, tělové, modré melange a růžové melange si tak můžete pořídit podprsenku se zapínáním i bez a klasický i vyšší střih kalhotek.

2. Nebbia

Sportovní značku Nebbia si zamilujete (nejen) pro jejich dokonalé legíny, které můžete ladit se sportovními podprsenkami - jsou k dostání v několika barvách a vy si tak můžete nakombinovat svůj super cool outfit.

3. Aname

Minimalistická a přesto ženská značka, která klade důraz na původ a kvalitu materiálu udělá z vašich lazy days zážitek. Každý kousek je vyráběn, barven i balen ručně takže už samotné rozbalování balíčku se pro vás stane malým svátkem. A tyhle jejich dokonalé teplákovky? Dáme ruku do ohně za to, že nebudete chtít nosit už nic jiného...

4. Merch Emy Muller Som Bohyňa

Tenhle merch zbožňujeme! Proč? Protože nosit hrdě na prsou nápis "Som bohyňa" prostě nutně potřebujeme. To kdybychom na to náhodou zapoměly... Trička a nově i mikiny jsou zkrátka must have kousky, které si zaslouží čestné místo ve vaší šatně.

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama