Zajímavosti: 8 maličkostí, které o vás prozradí vaše písmo

Stačí napsat pár vět a můžete mít jasno!
10006

Koukáte taky občas nevěřícně na svoje poznámky v diáři a říkáte si jak je možné, že píšete zrovna tak, jak vlastně vůbec nechcete? Možná stejně jako si hůlka vybírá čaroděje, vybírá si písmo svého autora. A prozrazuje o vás víc než si myslíte. I když asi ne to, jestli z vás bude dobrý, nebo špatný kouzelník. Ehm, vlastně člověk! Vezměte si ale k ruce pár vět, které jste napsaly jen tak na papír a udělejte si malý test.

Stojaté písmo beze sklonu přímo kolmé k lince

Vaše písmo upozorňuje na vaše ambice. Dávejte si ale pozor, stejně tak písmo může odkazovat ke známkám arogance.

Mini písmo, které přečtete jen vy

Říkají vám všichni kolem, že by na vaše písmo museli použít lupu? Vše nasvědčuje tomu, že právě drobné detaily zajímají v životě i vás. Jste perfekcionalista, kterému více než na tom, co říká okolí, záleží na tom, co se vám odehrává v hlavě.

Neuzavíráte písmena

Soustřeďte se na písmena "a", "o", "d" nebo třeba "g". Pokud místo zaobleného kroužku vidíte vidíte jen jeho nespojené konce, pravděpodobně máte co do činění s povahou tak trochu líného individualisty. Ve hře je i možnost úzkosti a depresí.

Silně nahuštěná písmena

Zapomínáte skoro na mezery a stejně jako dopřáváte úzký prostor všem písmenům, dopřáváte pocity úzkosti i sobě.

Písmena poletují mezi řádky

Dáváte přednost individuálnímu projevu kreativity a na řád vás moc neužije. Současně máte klidnou povahu a máloco vás rozhodí.

Zaoblené písmo plné kudrlinek

Potrpíte si na elegantní písemný projev, který z vašeho já odhaluje především emotivní stránku a schopnost empatie.

Obrovská velká písmena

Začátek věty, podpis, to vše je pro vás malá senzace. Stejná senzace, jakou byste chtěly být vy samy v očích vašeho okolí. Ambice stát se hvězdou ve vás nikdy nezhasínají a to, jak by vypadal váš autogram víte už odmalička.

Geometrická přesnost

Občas posloucháte víc hlavu než své srdce. Dokonale přesná písmena beze změny mohou být ale i znamením sklonu k lehkému naštvání a občas i zbytečné agresi.   

sledujte nás na instagramu