Zamilujte si podzim: Známe důvody, proč je nejvíc cool období roku

Sychravé počasí, zima, deprese?
11768

Ani náhodou! Podzim je ( právem ) jedním z nejhezčích období roku - ne-li vůbec tím nejhezčím.

Nevěříte? Nechte nás ať vás přesvědčíme...

Barvy. Žádné jiné roční období nemá takové barvy, jako právě podzim. V žádném jiném období, nevznikají ty dokonalé fotky na Instagram, jako právě na podzim. Podzim je jednoduše nejfotogeničtějším obdobím v roce.

Slunce. Pořád svítí ale už to není to ostré letní sluníčko, před kterým se musíme schovávat. Naopak. Na podzimním slunci se můžeme krásně nahřívat a užívat si ho. Žádné pocení, nepříjemné horko nebo šaty "přilepené" na tělo.

Víno a posezení s přáteli. Období vinobraní je tady a jak lákavěji strávit podzim než právě ochutnáváním letošní úrody? Pozvěte přátelé a užijte si společně skvělý podzimní večer!

Vrstvení. Ještě není taková zima abysme se museli halit do péřovek ale můžeme vrstvit! A to je pro nás, fashion maniaky, skvělá příležitost vytáhnout z šatníku, co nejvíce svršků a postupně je odkládat, když je potřeba.

Výlety. Kdy jindy než na podzim? Žádné horko, nával "prázdninových" turistů už taky opadl, pod nohama šustící listí... Co víc si přát.

Svíčky. Hurá milovníci svíček mají pré. Dlouhé večery díky nim získávají neopakovatelnou atmosféru.

Jídlo. Podzimní speciality, jako je dýňová polévka, pečené kaštany, jablečné koláče... Musíme dodávat víc? 

Knížky. Konečně je po všech těch letních party a my máme čas na všechny knižní novinky, které se nám v průběhu posledních měsíců nakupily na nočním stolku.

Movie večery. Když je venku ošklivo, můžeme bez pocitu "promarněného" dne, celý den proválet na gauči a sledovat oblíbené filmy nebo seriály. Hurá.

Západy slunce. Ty podzimní mají prostě své kouzlo.

Fashion trendy. Jako každý rok, s podzimem přichází na řadu nové fashion trendy a byl by hřích si svůj šatník neobohatit o jeden ( 2, 3... ) nové kousky.

Přečtěte si také: Food tips: Podzimní recepty z dýně, které si zamilujete

 

 

sledujte nás na instagramu