Reklama

Život na vás nepočká: 10 věcí, které byste měli udělat hned teď

Rozhoupejte se ještě dnes...
Reklama
13027

Žijte své sny

V hlavě vám už dlouho straší nápad na knihu nebo na cool blog? Tak na co ještě čekáte? Dejte se do toho! Když zrealizujete věc, o které už dlouho sníte, možná se vám povede něco velkého.

Neštřete na sobě

V hlavě vám už dlouho straší nápad na knihu nebo na cool blog? Tak na co ještě čekáte? Dejte se do toho! Když zrealizujete věc, o které už dlouho sníte, možná se vám povede něco velkého.

Vyrazte na roadtrip

Všechno, co potřebujete, je nejlepší kamarádka, auto a cesta – a ani nemusíte jezdit do ciziny.
Ze své velkolepé cesty si zpátky domů přivezete kufr plný vzpomínek a ještě pevnější přátelství.

Nové chutě

Trhaný jackfruit? Zní to srandovně, ale může chutnat skvěle! Vyrazte do supermarketu pro potraviny, které jste ještě nikdy neochutnaly. Rozšíříte si kulinářské obzory – a možná objevíte své nové nejoblíbenější jídlo.

Naučte se jazyk

Na příští dovolené na Mallorce si zaflirtovat španělsky s pěkným barmanem? Když se teď přihlásíte do jazykovky, není to problém. Navíc snáze poznáte nové lidi – dvojitá výhra!

Snová práce

Samozřejmě jen pokud nejste šťastné v té stávající. Čas vašeho života je totiž příliš cenný na to, abyste ho ztrácely něčím, co vás denně štve a nenaplňuje.

Dejte si detox

I ve společnosti neustále zíráte do mobilu, abyste zkontrolovaly Instagram nebo odepsaly kamarádům. A to přesně neuděláte tento víkend! Setkání s kamarády bude intenzivnější a získáte spoustu času na jiné věci: třeba na projížďku na elektrokoloběžkách.

Investujte

Žádný strach! Nejde o akcie, ale o udržitelnost. Konečně si kupte pěkný znovupoužitelný hrnek na kávu a lahev na pití, abyste už nemusely používat jednorázovky a být na sebe pak naštvané, že jste zase uškodily přírodě.

Běžte na masáž

Neustále běháte ze schůzky na schůzku? Tak si během týdne dopřejte masáž. Nejlépe hned v pondělí večer – získáte pocit, že jste měla dlouhý víkend.

Vstávejte se sluncem

Když budík drnčí před šestou ráno, je to těžké. Ale odměnou vám bude magická přírodní podívaná: východ slunce! Okolí se zabarví oranžovým světlem, město se začne probouzet a vaše tělo zaplaví nečekaná dávka energie.

 

 

 

 

Foto: Simon Maage

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama