Život nepočká: 10 věcí, které byste měla udělat hned teď

Není čas ztrácet čas...
13208

1. Žijte své sny

V hlavě vám už dlouho straší nápad na knihu nebo na cool blog? Tak na co ještě čekáte? Dejte se do toho! Když zrealizujete věc, o které už dlouho sníte, možná se vám povede něco velkého.

2. Nechte to být

Proč pro jednou neztratit kontrolu – v pozitivním smyslu! Místo abyste si na příští víkend naplánovaly každou minutu, nechte se překvapit. Protože nejkrásnější zážitky často přicházejí spontánně a neplánovaně.

3. Buďte fit

Ale neplaťte za to! Předplatné do fitka běžte okamžitě zrušit. Ušetříte si špatné svědomí a peníze. Místo posilování můžete totiž běhat venku nebo cvičit podle bezplatných on-line videí, třeba na YouTube.

4. Navštivte BFF z dětství

Naskočte do vlaku a vyjeďte za kamarádkou, která bydlí daleko. Často jste totiž moc pohodlné na to vydat se na cestu – jenomže
 v hloubi duše víte, že v té dálavě spolu zažijete fantastické chvíle.

5. Rozjeďte svůj byznys

Své přátele už dávno obdarováváte vlastnoručně vyrobenými taškami nebo pohlednicemi. Proč si tím také nevydělat? Na Etsy můžete snadno prodat především DIY produkty. A navíc na sebe budete pyšné!

6. Obdarujte se

Kupte si květiny. Nebo krásný parfém. Nebo ten prstýnek, co by se tak krásně vyjímal na vašem prstu. Proč byste měly čekat na nějakého muže? Jste samostatné bytosti.

7. Zachraňte oblečení

Díky YouTube tutoriálům se z vás mohou snadno stát designérky a ze starých hadrů vykouzlíte nové oblečení! Když už se s nenošenými kousky nedokážete rozloučit, tak jim darujte nový život a noste je v jiné podobě.

8. Dejte si detox

I ve společnosti neustále zíráte do mobilu, abyste zkontrolovaly Instagram nebo odepsaly kamarádům. A to přesně neuděláte tento
 víkend! Setkání s kamarády bude intenzivnější a získáte spoustu času na jiné věci: třeba na projížďku na elektrokoloběžkách.

9. Investujte

Žádný strach! Nejde o akcie, ale o udržitelnost. Konečně si kupte pěkný znovupoužitelný hrnek na kávu a lahev na pití, abyste už nemusely používat jednorázovky a být na sebe pak naštvané, že jste zase uškodily přírodě.

10. Vyzdobte si byt

Stěny jsou ještě pořád holé. Vždyť přece bydlíte jen v pronáj- mu, a až skončí, nechcete malovat, tapetovat atd. Jenomže tady žijete! A chcete se cítit dobře... Takže šup do obchodů s nábytkem nebo stavebninami – je čas na dekoraci!

 

Photo by Priscilla Du Preez on Unsplash