Reklama

#zustavamdoma: Cool nápady, jak si zpříjemnit den

Fajn nápadů, jak si zpříjemnit den není nikdy dost...
Reklama
12859

1. Dobré ráno

Sex na dobré ráno je bezkonkurenční a vždy vítězná sázka na pocity štěstí! Po žhavém probuzení vstupujete do dne uvolněnější a jen tak něco vás nerozhodí. A tenhle příval hormonů vám podle jedné studie může vydržet až celých sedm dní! 

2. Bye-bye chaos!

Byt plný povalujících se věcí vás rozčiluje. Pusťte se proto do pořádného úklidu! Teď na něj máte čas a začít pomalu vytahovat jarní svršky ze dna skříní není vůběc špatný plán!

3. Mlsání povoleno

A cheat day není hřích!  Nebuďte na sebe tak přísné a prostě si vychutnejte všechny dobroty, na které máte chuť. Sem s croissanty, sušenkami, burgry a ostatními hříšnými jídly! Týden má ještě spoustu dalších dní, během kterých můžete jíst zase zdravě. 

4. Happy playlist

Hudba má neuvěřitelnou moc změnit spousty věcí, včetně vašich pocitů. Tudíž si logicky připravte optimistický playlist na každé ráno! Vaše oblíbené hity vám zpříjemní den, a žádná depka už u vás nebude mít šanci. Feel the beat!

5. Foto pro radost

Co mají společného roztomilé štěňátko, palmy na pláži nebo západy slunce? Správně – vykouzlí vám úsměv na tváři. Když nemáte na práci nebo na školu ani pomyšlení, vytiskněte si podobné obrázky jako inspiraci pro denní snění a oblepte si jimi pracovní místo. Dostanou vás do prázdninové nálady a všední den bude snesitelnější.

 6. Love Letter

Když svého drahého ráno překvapíte pár láskyplnými řádky, něco z jeho radosti se přenese i na vás. Dvojité štěstí vám dodá dvojitou dávku nových sil!

7. Plánujte

Všechno a pěkně do detailu. Čím víc věcí si naplánujete, tím víc se budete těšit až tohle období skončí a vy si je budete moct užít na maximum!

 

BONUS NA ZÁVĚR: Ještě nemáte novou JOY s kupony SHOPPING FEVER a nechce se vám do obchodu? ZDE si ji nyní můžete objednat a přijde vám až do schránky. POŠTOVNÉ JE ZDARMA!

 

 

 

 

 

Reklama
Reklama
sledujte nás na instagramu
Přihlásit se k odběru newsletteru
* povinná pole
Reklama
Reklama