Buďte trendy: Nekupujte kosmetiku testovanou na zvířatech

Buďte trendy: Nekupujte kosmetiku testovanou na zvířatech Buďte trendy: Nekupujte kosmetiku testovanou na zvířatech Oslavujte společně s LUSH zákaz prodeje kosmetiky testované na zvířatech – a pokračujte v dalším boji za práva zvířat!
Buďte trendy: Nekupujte kosmetiku testovanou na zvířatech
{loadposition breadcrumb}

Buďte trendy: Nekupujte kosmetiku testovanou na zvířatech

Oslavujte společně s LUSH zákaz prodeje kosmetiky testované na zvířatech – a pokračujte v dalším boji za práva zvířat!

V květnu 2012 v Lushi shromáždili přes 400.000 podpisů na podporu Evropské směrnice o kosmetických přípravcích, legislativu, která činí z Evropy první oblast na světě, kde je zakázáno testování kosmetiky na zvířatech.

11. března pořádá více než 850 obchodů LUSH po celém světě, včetně toho v pražském OC Palladium, velké oslavy: tato směrnice vstupuje dnes v platnost. Nyní všechny evropské kosmetické značky nesmějí testovat své produkty při výrobní fázi na zvířatech a v EU je také zakázán oficiální prodej testované zahraniční kosmetiky

LUSH je od samotného vzniku jednou z prvních značek, která tvrdě bojuje za práva zvířat, a byla rovněž jednou z prvních kosmetických společností na světě, která nejenže nikdy netestovala své finální produkty, ale také nenakupovala na zvířatech testované ingredience. Výrobky se vyrábějí převážně ručně a z čerstvých ingrediencí. 

Pro kompletní nabídku čerstvé kosmetiky vyráběné eticky a bez testování na zvířatech zavítejte do prodejny v OC Palladium nebo na stránky HYPERLINK "http://www.lushcz.cz/"www.lushcz.cz. 

Související články:

3 triky, jak zvládnout rozchod
Lak na rty? No jistě!
Kruhový tréning: Zázrak, díky kterému zhubnete
sledujte nás na instagramu