Plán péče: tak nebudou mít vrásky šanci!

Plán péče: tak nebudou mít vrásky šanci! Plán péče: tak nebudou mít vrásky šanci!

Pleť začíná stárnout už v 25 letech. Ikdyž důsledky stárnutí nejsou hned patrné, je kvalitní péče o ni nezbytnost.

vrásky, pleť, vyhlazená, dokonalá, hladká, péče
{loadposition breadcrumb}

Plán péče: tak nebudou mít vrásky šanci!

Pleť začíná stárnout už v 25 letech. Ikdyž důsledky stárnutí nejsou hned patrné, je kvalitní péče o ni nezbytnost.

Čištění

RÁNO

V noci sice není pleť vystavována vlivům okolního prostředí, ale maz, odumřelé kožní buňky a pot se usazují na jejím povrchu a ucpávají póry. Jemné čištění ji zbaví lehkých nečistot, navíc jí účinné látky, jako např. měsíček, pomáhají vytvořit si ochrannou vrstvu.


VEČER

Z pleti byste nyní měla odstranit make-up a nečistoty, které se na ni přes den nachytaly. Po samotném čištění dostane do rovnováhy pH hodnoty pokožky pleťová voda.

Péče

OCHRANA

Protože je pleť přes den vystavována mnoha vlivům, potřebuje dobrou ochrannou vrstvu složenou z UV faktoru a antioxidantů, jako jsou vitaminy a ceramidy, které bojují s volnými radikály a brání pleť před útoky na kožní buňky.

PODPORA

Pro regeneraci už vzniklého poškození potřebují pleťové buňky hodně energie a účinných látek. Nejvhodnější jsou kolagen, který zlepšuje elasticitu kůže, a hydratační látky, jako například hyaluron nebo glycerin.

Speciální přípravky

INTENZIVNÍ PÉČE

Po psychicky nebo fyzicky náročném období může být pleť unavená, zašedlá a také počet vrásek se může znásobit. V tu dobu je správný čas dopřát jí intenzivní „šokovou“ terapii – například koncentrovanými pleťovými séry nebo tzv. zmizíky vrásek, které obsahují vysokou koncentraci účinných látek. Stav pleti se díky nim okamžitě a viditelně zlepší.

Pozn. redakčně upraveno

sledujte nás na instagramu