Libka Safr: „Pařížanka v New Yorku“

Libka Safr: „Pařížanka v New Yorku“ Libka Safr: „Pařížanka v New Yorku“ Oblíbená česká návrhářka klobouků Libka Safr představuje kolekci pro sezonu podzim/zima 2013. My si je zamilovali, zamilujete se také?
Libka Safr: „Pařížanka v New Yorku“
{loadposition breadcrumb}

Libka Safr: „Pařížanka v New Yorku“

Oblíbená česká návrhářka klobouků Libka Safr představuje kolekci pro sezonu podzim/zima 2013. My si je zamilovali, zamilujete se také?

Jaká je nová kolekce klobouků Libky Safr? Je rafinovaná, ale komfortní na nošení zároveň. Snadno se kombinuje s různým typem oblečení počínaje klasickými džínami až po koktejlové šaty. Jak název napovídá, vychází ze stylu elegantních Pařížanek, který je adaptován podle designu typicky městských žen, Newyorčanek. Dominantními barvami kolekce jsou černá, šedá a krémová, dále metalické odstíny zlaté a stříbrné, které se vzájemně prolínají podle posledních trendů. Šaty, které mají modelky v nové kampani a které Libčiny klobouky dokonale doplnily, jsou z dílny Aleny Wilson.

Libka Safr se věnuje designu klobouků a čelenek od roku 2009. „Mým cílem bylo vytvořit jednoduchou městskou kolekci, která osloví české ženy a zároveň si najde své příznivce i v zahraničí, kde rovněž působím,“ říká autorka Libka Safr. „České ženy si často stěžují, že si pro běžné nošení netroufnou na extravagantní klobouky. Reagovala jsem tedy vytvořením této minimalistické kolekce. Inspirace vychází od elegantních Pařížanek, jejichž styl jsem adaptovala na městské ženy, tedy Newyorčanky,“ dodává.

 „Materiálovým základem je jako obvykle králičí plsť pocházející z České republiky. Můžeme tedy říci, že všechny modely jsou 100% Czech made,“ dodává autorka. V kolekci nechybí ani legendární pták, který je u návrhářčiných klientů oblíbeným evergreenem. V tomto případě má černo-šedou puntíkovanou podobu nebo je vybaven ostny.

Celá kolekce bude exkluzivně v prodeji od srpna 2013 v obchodě La Gallery Novesta, Elišky Krásnohorské 9, Praha 1, nebo na e-shopu www.buyczechfashion.com. Individuální objednávky jsou vyřizovány dle požadavků klienta na www.libkasafr.cz po celý rok.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu