VIP speciál: JÁ A MOJE CELEBRITA – část 2

VIP speciál: JÁ A MOJE CELEBRITA – část 2 VIP speciál: JÁ A MOJE CELEBRITA – část 2

Pokračování prvního dílu VIP speciál: JÁ A MOJE CELEBRITA


Celebrity, den, VIP, slavné osobnosti, Pisařík, Kostelecky, Farna
{loadposition breadcrumb}

VIP speciál: JÁ A MOJE CELEBRITA – část 2

Pokračování prvního dílu VIP speciál: JÁ A MOJE CELEBRITA


Martin Písařík a Karolína (29 let, Praha)

„Martin mě zaujal především svou zálibou v silných motorkách."

Karolína sice není úplnou vyznavačkou televizních seriálů, ale Martin Písařík jejímu zornému poli neunikl. A aby taky ne! Vždyť je svobodný, charismatický a v televizi dokonce i doktor. ☺ Fotit jsme se vyrazili do Barrandovských ateliérů v Hostivaři, kde nás přivítal Martin alias MUDr. Oskar Všetečka. Z Karolíny udělaly kostymérky z TV Nova během chvilky zdravotní sestřičku,

a tak nebylo ke klasickému nemocničnímu flirtu daleko...

David Kostelecký a Klára (26 let, Mělník)

Proč si Klára vybrala medailistu z olympijských her Davida, nám bylo všem jasné. Je to sportovec a krásný chlap, po kterém se otočí snad každá žena. Střelba jako taková není moc holčičí záležitostí, ale vyblbnout se na paintballovém hřišti – to byl správný bláznivý nápad! Kuličky naplněné barvou nakonec vzduchem nelétaly, ale při focení bylo legrace víc než dost.

Kostelecky_vyrez

Ewa Farna a Eva (15 let, Šumvald)

Cesta do Prahy až z Moravy byla pro čtenářku Evu vyčerpávající, ale hned jak svoji ikonu a hvězdu Ewu uviděla, bylo po únavě. Pro Evu to bylo její první profi focení, a tak byla ráda, že je zažila právě se zpěvačkou, kterou obdivuje. Každou volnou chvilku si holky povídaly a snažily se říct si toho co nejvíce. Po focení pak slavnější Ewa odjela vystupovat na koncert Kapky naděje a čtenářka Eva vyrazila domů s rodiči.

Farna_vyrez

sledujte nás na instagramu