3 procedury, díky kterým zhubnete

3 procedury, díky kterým zhubnete 3 procedury, díky kterým zhubnete Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně jistě mohou pomoci zredukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břichu a bocích obvykle zůstávají, ať děláte co děláte.
3 procedury, díky kterým zhubnete
{loadposition breadcrumb}

3 procedury, díky kterým zhubnete

Striktní dieta, silná vůle a tvrdá dřina v tělocvičně jistě mohou pomoci zredukovat váhu, ale trvalé tukové polštářky na stehnech, břichu a bocích obvykle zůstávají, ať děláte co děláte.

Léta bylo jediným řešením bolestivé odstranění tukových buněk pomocí skalpelu. S vývojem nových technologií přicházejí stále nové možnosti, jak se zbavit přebytečných tukových vrstev bez použití skalpelu a mnohdy i bezbolestně.

Kryolipolýza

Jedna z nejnovějších metod funguje na bázi ochlazení tukových buněk, které způsobí jejich odumření. Klinické studie prokázaly, že proces řízeného odumírání tukových buňek při kryolipolýze je postupný, bezpečný a nezvyšuje hladiny cholesterolu. „Jedná se o konzistentní a předvídatelnou redukci tuku. Díky speciálnímu aplikátoru dochází k velkému záběru tukové tkáně, což vede k redukci maximálního množství tuku dané oblasti,“ podotýká MUDr. Pavel Boček, specialista estetické a korektivní medicíny kliniky Yes Visage.
Při jediné aplikaci přístrojem Zeltiq Coolsculpting dochází k úbytku minimálně 25 % tukových buněk v ošetřované oblasti, a to u každého jedince. Výsledek je jednoznačně viditelný již po jednom až dvou měsících, a hlavně je trvalý. 

Liposukce SlimLipo
Speciální zákrok zaměřující se na těžko odstranitelný tuk z problematických oblastí pomocí laseru,absolutní hit mezi liposukcemi. Ten dokáže při minimální invazivnosti a bez nutnosti narkózy odstranit jakékoli množství přebytečného tuku v rámci jednoho zákroku a zároveň ošetřenou kůži efektivně stáhnout, vypnout a navrátit jí elasticitu. V návaznosti na tyto výhody dokáže laser v oblasti nohou odstranit také celulitidu. Navíc při laserové liposukci nedochází k tvorbě modřin a jsou zcela minimalizovány krevní ztráty. Ošetření laserem nabízí rychlejší, bezpečnější a mnohem komfortnější alternativu dříve rozšířené klasické „staré metody liposukce“.

Kavitace
Kavitace neboli liposukce ultrazvukem je často označovaná jako liposukce 3. generace. Její výjimečnost spočívá v přesném zacílení na problematickou oblast. Po zákroku dochází k redukci lokalizované tukové oblasti bez vedlejších efektů. Výhodou ultrazvukové kavitační technologie je možnost nasměrovat koncentrovanou energii do specifické zóny a schopnost rozbít podkožní tukové buňky, přičemž kůže, nervová a svalová tkáň zůstávají nezměněné. Uvolněný tuk pak projde přeměnou, tělo ho odbourá a přirozeně odplaví lymfatickými a močovými cestami z organismu ven.

Související články:

3 triky, jak vybrat tu pravou kabelku
5 triků, jak zvládnout vánoce v klidu
3 nejznámější mýty o zubech