Nejlepší osvěžení v letních vedrech

Nejlepší osvěžení v letních vedrech Nejlepší osvěžení v letních vedrech

Vyzrajte na únavu! S lahodnými a účinnými čaji, které povzbudí tělo i mysl.

roiboos, zelený čaj, svěžest, únava, horko, antioxidant
{loadposition breadcrumb}

Nejlepší osvěžení v letních vedrech

Vyzrajte na únavu! S lahodnými a účinnými čaji, které povzbudí tělo i mysl.

Pití zeleného čaje je téměř nutností! Zejména pro ty, kteří neholdují kávě, a pro úporné snaživce v boji o shazování kil. Nejlépe uděláte, když sáhnete po sypané verzi. Tento čaj dokáže upravovat krevní tlak, snížit hladinu cholesterolu a zmírnit či zamezit alergickým reakcím. A kdo má problémy se zoubky, kazy u něj budou mít červenou!

Rooibos je zase jedinečným zdrojem minerálů, vitaminů, stopových prvků a antioxidantů. Můžete jej popíjet do aleluja. Skvěle si pochutnáte na všech jeho variantách. Oba druhy čajů chutnají báječně teplé i chlazené. Jemně oslazené třtinovým cukrem se snítkou máty a hrstkou ledu budou pravým letním osvěžením.

Celkové kondici pak pomůžete i bylinkami na pročištění těla. Popíjejte čaje z ostropestřce, pampelišky nebo máty, která skvěle ochladí v letním parnu. Další bylinka, která má blahodárné účinky a všestranné využití, je kopřiva. Tu nám do čaje míchaly i babičky a měly to dobře promyšlené! Kopřiva vylučuje škodliviny z těla, čímž pomáhá i při léčení ekzémů.sledujte nás na instagramu