Letní klobouky à la Hollywood

Letní klobouky à la Hollywood Letní klobouky à la Hollywood

Chraňte se proti ostrému slunci – stylově.

klobouky, Hollywood, styl, slunce, barvy, proužky
{loadposition breadcrumb}

Letní klobouky à la Hollywood

Chraňte se proti ostrému slunci – stylově.

Budou vám slušet a uvidíte, že vás bude bavit střídat je každý den jako ponožky. Inspirujte se stylem celebrit a prohlédněte si fotografie slavných, abyste věděla, co je zrovna in. Ušetříte za stylistu!

Pokrývka hlavy na pláž patří. S vkusem a elegancí tento slušivý doplněk nosí bývalá wrestlerka Stacy Keibler, která nedávno ukradla srdce charismatickému svůdníkovi Georgi Clooneymu. K ostře růžovým bikinám zvolila vzdušný malý slamáček s černou portou. Vám ale radíme poohlédnout se po modelu se širší krempou, která ochrání před sluncem i vaše ramena. (slamák Topshop)

stacy_X   stacy_2_topshop_X

Hvězda amerického filmu High School Musical Ashley Tisdale pro změnu sází na klasický střih klobouku s růžovým proužkem okolo hlavy. Tenhle typ se jmenuje panama a je to must-have každé celebrity. Díky růžovému akcentu působí jemněji, a na léto je proto jako stvořený. (panama Promod)

ashley1_X   promod_cca_440_Kc_Ashley_X

Sestry Kardashianovy milují výstřední módu. Tohle rodinné pravidlo potvrzuje také Khloe, která vyrazila do ulic v křiklavě růžové pokrývce hlavy a byla nepřehlédnutelná. Zda jí to sluší, nebo ne, necháme na vašem vkusu, ale už jsme na ní viděli i lepší kombinace. Za to ovšem klobouk nemůže. (klobouk Shopping paradise)

khloe_X       Shopping_paradise_112_Kc_X

Herečka Vanessa Hudgens se nebojí barev a nasadila svému outfitu doslova oranžovou korunu, což ho báječně rozsvítilo. Nebojte se také na sebe upozornit! Parádní volba do města i na pláž. (klobouk Reserved)

vanessa_X   Reserved_Vanessa_X

sledujte nás na instagramu