4 sexy rostlinky pro lepší sex

4 sexy rostlinky pro lepší sex 4 sexy rostlinky pro lepší sex Chcete mít ještě lepší sex, než máte doposud? Máme pro vás tipy na přírodní afrodiziaka, která vám zaručí stoprocentní orgasmus!
4 sexy rostlinky pro lepší sex
{loadposition breadcrumb}

4 sexy rostlinky pro lepší sex

Chcete mít ještě lepší sex, než máte doposud? Máme pro vás tipy na přírodní afrodiziaka, která vám zaručí stoprocentní orgasmus!

Chilli papričky
Neděste se, ne vždy platí, že vás papričky budou pálit tak, že na samotný sex nebudete mít ani pomyšlení. Už jenom barva samotných papriček je vášnivá a jejich konzumace váš jazyk na moment znecitliví a přivádí vás k euforii. Není nutné je jíst ve velkém, i chilli koření například ve vašem oblíbeném drinku nebo čokoládě vás pořádně nažhaví.

Česnek
Už od pradávna je tato nevábně vonící rostlinka dobře fungující afrodiziakum. Jeho účinky zlepšují funkci vnitřních orgánů a působí antibakteriálně a močopudně. Redukuje krevní tlak a jeho pravidelná konzumace pomáhá nejen vašemu milování, ale i zdraví.

Avokádo
Je to nefalšovaný zástupce všech přírodních afrodiziak. Naleznete v něm hromadu energie, která vám může být prospěšná právě v ložnici. Hodí se nejen do omáček nebo pomazánek, ale bude vám chutnat i nakrájené na jemné plátky. Zlepší se vám krevní oběh a sex bude o to intenzivnější.

Jahody
Ano, oblíbený doplněk k šampaňskému, ale jahody mají erotický tvar a opravdu vás můžou přivést k orgasmu. Můžete jimi vašeho miláčka nakrmit, a navíc obsahují i vitamin A, který vám perfektně zjemní vaši kůži.

Související články:

Elizabeth Olsen: Kašlu na školu. Chci práci!
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Zatřpyťte se v třpytkách
sledujte nás na instagramu