Nažhavte ho…

Nažhavte ho… Nažhavte ho…

Vhodný parfém podtrhuje charisma a dodává sebedůvěru. Tenhle bude i díky jedinečnému složení vaší nejsilnější erotickou zbraní.

parfém, vůně, čokoláda, sebedůvěra, chuť
{loadposition breadcrumb}

Nažhavte ho…

Vhodný parfém podtrhuje charisma a dodává sebedůvěru. Tenhle bude i díky jedinečnému složení vaší nejsilnější erotickou zbraní.

Čokoláda byla vždy spojena se smyslností, radostí i pocity viny a hříchu. Zpravidla má namířeno na chuťové buňky, ale ovlivňuje také ty čichové. Stejně tak ji parfémáři používají jako esenci do značkových parfémů, protože povzbuzuje a dráždí smysly. Nedokážete se soustředit na učení nebo na práci? V tom vám tahle ‚mňamka' taky hravě pomůže, úkoly budou ubývat jako na běžícím pásu.

Ve vůních je často kombinována s vanilkou, v kořeněných i květinových směsích. Garantujeme, že když to aspoň vyzkoušíte, drahá polovička od vás rty rozhodně neodlepí! Čeká vás překvapení, vůně čokolády dokáže vyburcovat k nepředstavitelnému. Navíc se se smyslem čichu spojují nezapomenutelné zážitky!

Tipy na parfémy s čokoládovým extraktem:

Bulgari Omnia – mistrně namíchaná vůně, která kombinuje orientální koření s ovocnými složkami. Vše podtrhuje bílá čokoláda a indické dřevo.

Calvin Klein One Shock For Her – Orientálně-květinová unisex kombinace vás osloví díky výrazné vůni pivoňky a maracuji. V srdci se ukrývají jasmín, narcis i lahodná čokoláda, které sekunduje vanilka.

Thierry Mugler Angel – Model pro náročné. Omámí tóny melounu, kokosu i cukrové vaty. Srdce vám rozbuší podtóny vanilky, oblíbené čokolády a karamelu.

Fleur de Santé Crystal Glam l'Amour – Šťavnatá vůně malin a růží se dokonale snoubí s aromatem čokolády. Nevěříte? Je to hotové erotické lákadlo.

Avril Lavigne Black Star – Rebelsky svůdná vůně s květinami a tmavou čokoládou. Podporuje ji exotické spojení lotosu a vanilky na základu ze santalového dřeva.

Chcete být sladké a voňavé jako čokoládové bonbony? Zkuste své štěstí s JOYonline.cz na stránkách beauty.joyonline.cz a pokuste se správnou odpovědí na otázku získat tu pravou letní vůni i s osvěžujícími krémy.