Zakázané téma – SEX!

Zakázané téma – SEX! Zakázané téma – SEX!

Jak jste na tom vy? Je to fajn, nebo chcete lepší?

sex, akt, kvalita, výkon, tipy, otázky, sexualita, erotické
{loadposition breadcrumb}

Zakázané téma – SEX!

Jak jste na tom vy? Je to fajn, nebo chcete lepší?

Můžeme mít všichni skvělý sexuální život? Samozřejmě že ano. Univerzální návod sice neexistuje, ale JOYonline se pro vás pokusilo dát dohromady pár dobrých rad, kterými je třeba se řídit v domácí i partnerově posteli.

Nelhat a nepodceňovat se

Pryč s oslabujícími myšlenkami. Přestaňte se trápit nedokonalostmi své postavy a neobávejte se o výkony. Stejně tak zapomeňte na představu, že pouhý dotyk na rameni vás roztaví jak svíčku. Ani muži nehřímají jak statní hřebci, když spatří vaše obnažené lýtko.

Mluvte o tom

Stát se užasnou milenkou znamená stát se jí v očích partnera. A to vyžaduje komunikaci! Ústa mají sloužit hlavně k vyjádření toho, co chcete, a ke zjištění, co si přeje druhá strana. Spousta párů se mylně domnívá, že ostatní mají lepší, divočejší a častější sex než oni. Jde jen o veřejné tajemství, o kterém se raději nemluví. To ale neznamená, že by na tom jiní nebyli stejně! Průměrná frekvence sexu v závazných dlouhodobých vztazích je údajně jednou za deset dní.

Jiná realita

Vyžeňte si z hlavy taky to, že sledováním erotických filmů získáte zkušenosti a budete neodolatelnou milenkou. Je to jen pohádka pro dospělé. Nesrovnávejte se s pornoherečkami. Ony jsou za to placené a předvedou, co si režisér bude přát, a budou předstírat, jak je to dokonalé. Stejně tak herci hýkají blahem, protože je to hlavně ve scénáři. Právě ta iluze dokonalého porna je jedním z destruktivních elementů, které vás přesvědčují o vlastních nedostatcích v ložnici. Platí to i o lechtivých časopisech. Mohou inspirovat, bavit, ale rozhodně ne diktovat!

Tělo jako zbraň

Dokonalá těla, především v ženských hlavách, jsou často mylně chápána jako výhra v postelových hrátkách. Raději byste měla vyrukovat s arzenálem, který skrýváte ve svých myšlenkách – předehru nevynechávejte, naopak vybalte další kreativní náboje rozkoše, které si tak ráda zatím jen představujete!