Boho: galerie plná vintage módy i designu

Boho: galerie plná vintage módy i designu Boho: galerie plná vintage módy i designu Značka Boho, která pražské milovníky bohémského životního stylu a zážitkového nakupování už dva roky dopuje svými originálními pop-up koncepty, bude mít novou základnu. První květnový den otevřelo Boho pod názvem VINTAGE CONCEPT STORE v Praze 10.
Boho: galerie plná vintage módy i designu
{loadposition breadcrumb}

Boho: galerie plná vintage módy i designu

Značka Boho, která pražské milovníky bohémského životního stylu a zážitkového nakupování už dva roky dopuje svými originálními pop-up koncepty, bude mít novou základnu. První květnový den otevřelo Boho pod názvem VINTAGE CONCEPT STORE v Praze 10.

Praha se rozroste o další nápaditou prodejní galerii s eklektickým mixem vintage a retromódy, módních a interiérových doplňků, originálních redesignů a vlastních kreací. Zdaleka ale nejde jen o retrosentiment. Boho miluje hru s časem, oprašuje příběhy věcí, které už dosloužily, a vrací je na výsluní jako originální designové kousky.

„Záměrem je vytvořit multifunkční prostor, který bude manifestovat určitý životní styl. Společenský bod, kde se lidi podobného ražení mohou potkávat, čerpat inspiraci, vzájemně se propojovat. Mantinely obchodu nebo galerie by byly příliš závazné. BOHO VINTAGE CONCEPT STORE  bude otevřen rozmanitým kreativním konceptům  nejen z oblasti módy či designu. Boho by měl originálně nejen vypadat, ale i vonět, chutnat a znít,“ plánuje majitelka značky Patricia Madarová.

V rámci kurátorského konceptu zamýšlí spolupracovat s originálními autory a objevovat nové tváře. „Projekt Boho se sice ukotvil na stálé adrese, ale původní koncept nemění. Pořád chci několikrát ročně připravit tematickou pop-up instalaci, kde vedle nové kolekce Boho představím inspirativní hosty. Se stálým prostorem se nám otevírají větší možnosti pro bohatší program,“ plánuje Patricia.

Jak je pro Boho příznačné, inspiruje se obyčejnými věcmi a událostmi kolem nás. Těmi, které jsou mnohdy přehlížené, zapomenuté, nebo se kterými žijeme, aniž bychom je dokázali ocenit. V té nejprostší podobě.

Související články:

Jojo efekt celebrit: Proměnlivá váha Mischy Barton
Zlatá horečka ve vašem šatníku!
Rozjeď to na Fiveriders
sledujte nás na instagramu